d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18278288298308311715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 21 2013 04:31am
Quote (Atanok @ 21 Aug 2013 11:28)
Masz zycie poza komputerem?


mateuszku nie porownuj mnie do siebie, prosze cie.

Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 21 2013 07:08am
Jestem ciekaw co z paragonem osób, które już mają wjebany 100. Skoro nie ma być ograniczenia, a dojdzie do wbicia 10 lvli, to być może zrobią jakiegoś rodzaju przemyślnego resa.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 21 2013 07:10am
Robi tu ktoś jeszcze ls za golda?
Member
Posts: 14,426
Joined: Jul 22 2008
Gold: 140.00
Aug 21 2013 07:10am
Quote (dan_07 @ 21 Aug 2013 14:08)
Jestem ciekaw co z paragonem osób, które już mają wjebany 100. Skoro nie ma być ograniczenia, a dojdzie do wbicia 10 lvli, to być może zrobią jakiegoś rodzaju przemyślnego resa.




But what do paragon points do? can they only be used once on each hero? do they add stats or?
@Narull It's a customization system. Paragon Points can be spent on various stats like STR/VIT/DEX/INT, movement speed, crit chance, etc. (Twitter)

also, what happens to the people who've already leveled up in Paragon?
@peli_can_flip Bonuses are retroactive. I.E. If you have two p100 heroes right now, the current plan is that you'd have 200 points in ROS. (Twitter)



a najlpesze to::

we'll be sharing more info in the coming months!

This post was edited by spike44 on Aug 21 2013 07:11am
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 21 2013 07:42am
Quote (dan_07 @ 21 Aug 2013 15:08)
Jestem ciekaw co z paragonem osób, które już mają wjebany 100. Skoro nie ma być ograniczenia, a dojdzie do wbicia 10 lvli, to być może zrobią jakiegoś rodzaju przemyślnego resa.


Wniosek z tego taki, że trzeba wbijać te paragony już teraz :D Poczytajcie o tych randomowych lochach, no i dużo itemow ma być Account bound, łącznie z najlepszymi kickassami. Wygląda na to, że będzie to w dużo większym stopniu play to win. Co nie zmienia faktu, że bez nowego systemu pvp nie stracę na tej grze tysięcy godzin. W każdym razie ekipa d3cl czeka na rozwój wydarzeń ;)
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 21 2013 07:52am
Quote (spike44 @ Aug 21 2013 03:10pm)
But what do paragon points do? can they only be used once on each hero? do they add stats or?
@Narull It's a customization system. Paragon Points can be spent on various stats like STR/VIT/DEX/INT, movement speed, crit chance, etc. (Twitter)

also, what happens to the people who've already leveled up in Paragon?
@peli_can_flip Bonuses are retroactive. I.E. If you have two p100 heroes right now, the current plan is that you'd have 200 points in ROS. (Twitter)



a najlpesze to::

we'll be sharing more info in the coming months!


Świetnie, dzięki.

Quote (RoGh @ Aug 21 2013 03:42pm)
Wniosek z tego taki, że trzeba wbijać te paragony już teraz :D Poczytajcie o tych randomowych lochach, no i dużo itemow ma być Account bound, łącznie z najlepszymi kickassami. Wygląda na to, że będzie to w dużo większym stopniu play to win. Co nie zmienia faktu, że bez nowego systemu pvp nie stracę na tej grze tysięcy godzin. W każdym razie ekipa d3cl czeka na rozwój wydarzeń ;)


Śledzę to na bieżąco, jak dla mnie zmiany zapowiadają się wybornie. Szkoda właśnie, że tak bardzo skupiają się na wszystkim innym poza PvP. Mam wrażenie, że w tym ich sztabie jest może jeden gość, który codziennie jęczy o PvP, przez co wszyscy z Blizzard go nie lubią. Je lunch siedząc samotnie przy stoliku, a w przerwach na papierosa dzwoni do matki, bo nikt z nim nie chce rozmawiać. Przyznam, że byłem więcej niż pewien, że wraz z dodatkiem zapowiedzą z rozmachem system PvP, a wyszło jak wyszło.
No i ciekawe jak dzisiejszy blizzcon wpłynie na ceny przedmiotów na AH; chuj, że prędzej wyślę dzieci na studia, niż zobaczę dodatek na sklepowych półkach, no ale wiadomo jak to bywa z ekonomią D3. Tak samo sprawa się miała w przypadku cen brimstone.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2013 08:05am
Quote (dan_07 @ 21 Aug 2013 15:52)
Świetnie, dzięki.



Śledzę to na bieżąco, jak dla mnie zmiany zapowiadają się wybornie. Szkoda właśnie, że tak bardzo skupiają się na wszystkim innym poza PvP. Mam wrażenie, że w tym ich sztabie jest może jeden gość, który codziennie jęczy o PvP, przez co wszyscy z Blizzard go nie lubią. Je lunch siedząc samotnie przy stoliku, a w przerwach na papierosa dzwoni do matki, bo nikt z nim nie chce rozmawiać. Przyznam, że byłem więcej niż pewien, że wraz z dodatkiem zapowiedzą z rozmachem system PvP, a wyszło jak wyszło.
No i ciekawe jak dzisiejszy blizzcon wpłynie na ceny przedmiotów na AH; chuj, że prędzej wyślę dzieci na studia, niż zobaczę dodatek na sklepowych półkach, no ale wiadomo jak to bywa z ekonomią D3. Tak samo sprawa się miała w przypadku cen brimstone.


blizz już dawno pisał że od esportu mają sc i po części wowa więc pvp w d3 schodzi na dalszy plan
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 21 2013 08:22am
Quote (1970 @ 21 Aug 2013 16:05)
blizz już dawno pisał że od esportu mają sc i po części wowa więc pvp w d3 schodzi na dalszy plan


Co nie znaczy, że nie wprowadzą zmian, wystarczy możliwość dobierania się w drużyny i już jest to milowy krok w stosunku do tego co mamy obecnie. Liczę na to, że tak się stanie najpóźniej wraz z wejściem dodatku.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 21 2013 09:40am
Pytanie do legit graczy, bo moje 25kont z 100lvl paragonami są w botterskim niebie. Ile zajmuje wbicie 100 paragon? Można to wbić jakoś bardzo szybko jak wcześniej w keeps lvl2?

This post was edited by myr00n on Aug 21 2013 09:50am
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2013 10:22am
Quote (myr00n @ Aug 21 2013 05:40pm)
Pytanie do legit graczy, bo moje 25kont z 100lvl paragonami są w botterskim niebie. Ile zajmuje wbicie 100 paragon? Można to wbić jakoś bardzo szybko jak wcześniej w keeps lvl2?


grajac mp10 w full team akt1 lub akt2 oaze szybko sie nabija zalezy ile godzin bys dziennie mogl poswiecic :)

This post was edited by Dekard on Aug 21 2013 10:23am
Go Back To Polska Topic List
Prev18278288298308311715Next
Add Reply New Topic New Poll