Quote (tluszczyk @ Mar 17 2017 06:46pm)
to raczej cos z msi, lub ewentualnie biedovo, ale ramka i obudowa zawsze jakos chujowo w nich spasowane
msi w cenie ~4k ssie, lenovo fakt ma wyjść nowy legion ale jakość to raczej asus, dell może acer reszta gorzej
zastanawiam się nad ofertą play bo internet bym potrzebował
Quote (hehehehehe @ Mar 17 2017 06:49pm)
Przenośny grzejnik xdd
jęsli piszesz o msi to też tak słyszałem
This post was edited by Kanzelos on Mar 17 2017 11:08am