d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1827828829830831875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Mar 17 2017 10:49am
Quote (tluszczyk @ Mar 17 2017 06:46pm)
to raczej cos z msi, lub ewentualnie biedovo, ale ramka i obudowa zawsze jakos chujowo w nich spasowane


msi w cenie ~4k ssie, lenovo fakt ma wyjść nowy legion ale jakość to raczej asus, dell może acer reszta gorzej

zastanawiam się nad ofertą play bo internet bym potrzebował

Quote (hehehehehe @ Mar 17 2017 06:49pm)
Przenośny grzejnik xdd


jęsli piszesz o msi to też tak słyszałem

This post was edited by Kanzelos on Mar 17 2017 11:08am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 17 2017 10:49am
Przenośny grzejnik xdd
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Mar 17 2017 11:10am
Quote (hehehehehe @ Mar 17 2017 06:30pm)
>laptop gamingowy
>i5
>1050

Xd


Zakonczylbym na 1 strzalce memicznej
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Mar 17 2017 11:12am
karta w asusie z play ma 2gb, bieda
acer wygląda chyba najlepiej

This post was edited by Kanzelos on Mar 17 2017 11:16am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 17 2017 11:16am
Quote (Latwiak @ 17 Mar 2017 19:10)
Zakonczylbym na 1 strzalce memicznej
laptop gamingowy jak najbardziej props ale nie za 4k.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Mar 17 2017 11:18am
Quote (hehehehehe @ Mar 17 2017 07:16pm)
laptop gamingowy jak najbardziej props ale nie za 4k.


jedyną grę jaką mam w palnie to gówniane d3 jak wejdzie nekromanta :D
na inne gry nie mam czasu wiec wydawanie 8k czy więcej mija się z celem
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Mar 17 2017 12:25pm
Quote (Kanzelos @ 17 Mar 2017 19:07)


Tak.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Mar 17 2017 12:45pm
Quote (Majonez @ Mar 17 2017 08:25pm)
Tak.


czytam o tym właśnie opinie, dwa dni temu lapki były wystawione za 3800 z każdym dniem są droższe
doszły już pierwsze, ogólnie bardzo głośne, plomby wszędzie których nie można zerwać, bad piksele i jeden już padł po dwóch godzinach gry :D
ale są też zadowoleni z zakupu
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Mar 17 2017 01:34pm
outlet sprzętu elektronicznego = powystawowe?
jeżeli tak, to jest jakaś zasada tycząca się sprzętu z wystawy zanim pójdzie na sprzedaż? np ile maxymalnie może stać na półce?
Go Back To Polska Topic List
Prev1827828829830831875Next
Add Reply New Topic New Poll