Quote (Xploosiv @ 21 Aug 2013 12:26)
Dodatek do diablo bedzie maksymalnie za rok -poltora roku, zapewne koncepcje juz maja i zostaly jedynie modele/multiplayer do dopracowania. Wszyscy kurwa sraja na nerf inferno, a pewnie 3/4 z nich nawet nie wbilo do gry na mp10 :thumbsup: NIE MA JUZ JAY'A WILSONA WIEC MOZE BYC JUZ JEDYNIE LEPIEJ.
Masz zycie poza komputerem?