d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18268278288298301715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Aug 21 2013 04:05am
Quote
A new artisan in Reaper of Souls can transmogrify your items - so you don't have to sacrifice your look for more power.


To je fajne.

Quote
You'll get Smart Drops - every time one drops, there's a chance its stats are tweaked to suit the character you're playing.

Ale to już nie.

This post was edited by Xasthur on Aug 21 2013 04:06am
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2013 04:08am
cinematic :

Member
Posts: 7,330
Joined: Dec 29 2006
Gold: 47.00
Aug 21 2013 04:09am
Podali jakąś konkretną datę wypuszczenia dodatku?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Aug 21 2013 04:10am
Quote (kedra1994 @ 21 Aug 2013 12:09)
Podali jakąś konkretną datę wypuszczenia dodatku?

Znając ich, to najwcześniej w grudniu 2016, a nowe chary dorzucą z paczem w marcu 2017.

This post was edited by Xasthur on Aug 21 2013 04:10am
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Member
Posts: 7,330
Joined: Dec 29 2006
Gold: 47.00
Aug 21 2013 04:11am
Quote (Xasthur @ 21 Aug 2013 12:10)
Znając ich, to najwcześniej w grudniu 2016, a nowe chary dorzucą z paczem w marcu 2017.


nie zdziwię się jeśli rzeczywiście tak będzie ^^
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
Aug 21 2013 04:13am
Quote (Alyx @ Aug 21 2013 11:10am)


:drool: filmiki jak zwykle powalaja na kolana
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 21 2013 04:26am
Quote (Alyx @ 21 Aug 2013 12:10)


w pierwszym filmiku 0:49 hammer ; D
gg wp
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 21 2013 04:26am
Dodatek do diablo bedzie maksymalnie za rok -poltora roku, zapewne koncepcje juz maja i zostaly jedynie modele/multiplayer do dopracowania. Wszyscy kurwa sraja na nerf inferno, a pewnie 3/4 z nich nawet nie wbilo do gry na mp10 :thumbsup: NIE MA JUZ JAY'A WILSONA WIEC MOZE BYC JUZ JEDYNIE LEPIEJ.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 21 2013 04:28am
Quote (Xploosiv @ 21 Aug 2013 12:26)
Dodatek do diablo bedzie maksymalnie za rok -poltora roku, zapewne koncepcje juz maja i zostaly jedynie modele/multiplayer do dopracowania. Wszyscy kurwa sraja na nerf inferno, a  pewnie 3/4 z nich nawet nie wbilo do gry na mp10  :thumbsup:  NIE MA JUZ JAY'A WILSONA WIEC MOZE BYC JUZ JEDYNIE LEPIEJ.


Masz zycie poza komputerem?
Go Back To Polska Topic List
Prev18268278288298301715Next
Add Reply New Topic New Poll