Quote (l1pa @ 28 Feb 2017 01:19)
mam dobry jeszcze monitor :D
mój też jeszcze sprawny, ale chciałem wymienić na większy i lepszy
znalazłem całkiem dobrą, lekką używkę z jednym subpixelem jebiącym na czerwono i zastanawiam się, czy zaryzykować i kupić