d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18248258268278281715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 16 2013 02:21pm
Schodzi gold na rmah? Trzeba pozbyc sie reszty fg. ;o
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 16 2013 02:53pm
Quote (glenton @ 16 Aug 2013 22:17)
a jak tam u Ciebie archi? ja szukam Vendela i jego "pochwy"... już 50 razy wlazłem do wieży i nic :(


dluuuuugo juz nie gralem, ale afair go odnalazlem. to ten gamon w 1 akcie w wiezy?
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Aug 16 2013 02:53pm
no i spotkałem Vendela :P
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Aug 16 2013 04:31pm
Quote (tamburyn @ 16 Aug 2013 09:55)
a szkoda, bo wtedy gra miałaby jakikolwiek sens,

niech zrobio kilka serwerów jak w tych śmiesznych mmo, to ludzie MOŻE zaczną znowu grać


tej grze może pomóc tylko wytępienie botów, to wtedy LUDZIE może zaczną znowu grać
po co grać w grę, która teoretycznie głównie opiera się na handlu, skoro godzina twojej gry jest warta mniej niż gówno?
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold: 5,252.87
Aug 19 2013 03:03am
Quote (YaYco @ Aug 16 2013 10:13pm)
wykluczam; szatan trzeci: kosynier poltergeistow bedzie zacnym dodatkiem (to, ze od dawna nie gram jest nieistotne).


zgadza sie , kazdy zbiera bo poleca bany po botach to gold znowu pojdzie w gore tak jak na rmah itp ,a za marne ratio sprzedac to nie problem jest
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Aug 19 2013 05:21am
Quote (KAiTeCh @ Aug 19 2013 11:03am)
zgadza sie , kazdy zbiera bo poleca bany po botach to gold znowu pojdzie w gore tak jak na rmah itp ,a za marne ratio sprzedac to nie problem jest


gold poszedł troche w góre bo wchuj chinskich botterów przestało bocic..
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 19 2013 07:56am
Quote (2007 @ 16 Aug 2013 12:56)
2.2 - 2.6 vs 1m, to tak mniej więcej jeśli chodzi o SC.


a na hc?
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Aug 19 2013 08:15am
Quote (50groszy @ Aug 19 2013 03:56pm)
a na hc?


1:7,5-8
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 19 2013 08:16am
Quote (szefunio @ 19 Aug 2013 16:15)
1:7,5-8


dzieki szefuniu
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold: 5,252.87
Aug 19 2013 03:19pm
Quote (szefunio @ Aug 19 2013 01:21pm)
gold poszedł troche w góre bo wchuj chinskich botterów przestało bocic..


1.30 to o wiele w gore nie poszlo :) , ale dobre to co jest i gold ladnie schodzi codziennie :)
Go Back To Polska Topic List
Prev18248258268278281715Next
Add Reply New Topic New Poll