Quote (tamburyn @ 16 Aug 2013 09:55)
a szkoda, bo wtedy gra miałaby jakikolwiek sens,
niech zrobio kilka serwerów jak w tych śmiesznych mmo, to ludzie MOŻE zaczną znowu grać
tej grze może pomóc tylko wytępienie botów, to wtedy LUDZIE może zaczną znowu grać
po co grać w grę, która teoretycznie głównie opiera się na handlu, skoro godzina twojej gry jest warta mniej niż gówno?