Quote (tamburyn @ 16 Aug 2013 09:55)
a szkoda, bo wtedy gra miałaby jakikolwiek sens,
niech zrobio kilka serwerów jak w tych śmiesznych mmo, to ludzie MOŻE zaczną znowu grać
wykluczam; szatan trzeci: kosynier poltergeistow bedzie zacnym dodatkiem (to, ze od dawna nie gram jest nieistotne).