d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18238248258268271715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 14 2013 07:01am
Quote (1970 @ 14 Aug 2013 14:14)


Reaper of Souls to znak towarowy

;o
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 14 2013 07:47am
nawet dodatek tej grze nie pomoze
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 14 2013 07:48am
Quote (Patryk1991 @ 14 Aug 2013 14:47)
nawet dodatek tej grze nie pomoze


nikogo twoje zdanie nie obchodzi, kazdy gra w co chce, wracaj do swojego torchlighta.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Aug 14 2013 08:29am
Quote (Patryk1991 @ 14 Aug 2013 15:47)
nawet dodatek tej grze nie pomoze

Znając blizza, wyjdzie on w 2016 roku.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Aug 16 2013 01:55am
Quote (2007 @ 13 Aug 2013 15:49)
Nie ma takiej opcji. Blizzard oficjalnie informował, że nie będzie drabinki w d3. :(


a szkoda, bo wtedy gra miałaby jakikolwiek sens,

niech zrobio kilka serwerów jak w tych śmiesznych mmo, to ludzie MOŻE zaczną znowu grać

This post was edited by tamburyn on Aug 16 2013 01:58am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 16 2013 01:59am
jak teraz mniej wiecej wyglada ratio fg;igg?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 16 2013 04:56am
Quote (cOr @ Aug 16 2013 09:59am)
jak teraz mniej wiecej wyglada ratio fg;igg?


2.2 - 2.6 vs 1m, to tak mniej więcej jeśli chodzi o SC.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 16 2013 02:07pm
Quote (2007 @ 16 Aug 2013 12:56)
2.2 - 2.6 vs 1m, to tak mniej więcej jeśli chodzi o SC.


thx ;)
patrzylem na forum ale mam wrazenie ze malo osob sprzedaje igg za fg
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 16 2013 02:13pm
Quote (tamburyn @ 16 Aug 2013 09:55)
a szkoda, bo wtedy gra miałaby jakikolwiek sens,

niech zrobio kilka serwerów jak w tych śmiesznych mmo, to ludzie MOŻE zaczną znowu grać


wykluczam; szatan trzeci: kosynier poltergeistow bedzie zacnym dodatkiem (to, ze od dawna nie gram jest nieistotne).
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Aug 16 2013 02:17pm
Quote (YaYco @ 16 Aug 2013 21:13)
wykluczam; szatan trzeci: kosynier poltergeistow bedzie zacnym dodatkiem (to, ze od dawna nie gram jest nieistotne).


a jak tam u Ciebie archi? ja szukam Vendela i jego "pochwy"... już 50 razy wlazłem do wieży i nic :(
Go Back To Polska Topic List
Prev18238248258268271715Next
Add Reply New Topic New Poll