d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18238248258268271249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 22 2010 11:44am
Quote (lyzeff @ Nov 22 2010 05:43pm)
b)

już posiadam b)

b)


aha ^_^ no nic wiec mozesz bajerowac ze masz rzyliony fg i ile to jest $$ B)
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Nov 22 2010 11:46am
Quote (groch55 @ Nov 22 2010 06:44pm)
aha  ^_^  no nic wiec mozesz bajerowac ze masz rzyliony fg i ile to jest $$  B)


chyba 50$$ aczkolwiek na złotówki, to ma inną pewnie cenę :(
nie rozmawiam z nią na temat jsp i diablo :O
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 22 2010 11:46am
Quote (lyzeff @ Nov 22 2010 05:46pm)
chyba 50$$ aczkolwiek na złotówki, to ma inną pewnie cenę :(
nie rozmawiam z nią na temat jsp i diablo :O


no cos kolo 150 zl
i bardzo dobrze ze, nie rozmawiasz na te tematy :thumbsup:
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Nov 22 2010 11:47am
Quote (groch55 @ Nov 22 2010 06:46pm)
no cos kolo 150 zl
i bardzo dobrze ze, nie rozmawiasz na te tematy  :thumbsup:


mamy inne tematy, ciekawsze :angry:

ile stoi teraz czako na ld?
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 22 2010 11:48am
Quote (lyzeff @ Nov 22 2010 07:47pm)
mamy inne tematy, ciekawsze :angry:

ile stoi teraz czako na ld?


za darmo rozdają
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 22 2010 01:31pm
Quote (Kanzelos @ 22 Nov 2010 18:55)
zaryzykowałbym topic z blodem




lub bez fcr :)


Zaryzykowalem red/bold, 550 fg w tej chwili prowadzi.

Quote (groch55 @ 22 Nov 2010 18:56)
2 razy mozna upgradowac ten miecz ??


Tak, do colossus blade mozna go upnac, ale poki co nadaje sie tez na mld, wiec nic nie ruszam. ;)
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 22 2010 04:15pm
Quote (matik25 @ Nov 22 2010 10:13pm)


niewiele imo
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 22 2010 04:16pm
Quote (groch55 @ Nov 23 2010 12:15am)
niewiele imo


ehh, zapomniałem że to jeszcze dexa ma mieć. Never mind
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 22 2010 04:17pm
Quote (matik25 @ Nov 22 2010 10:16pm)
ehh, zapomniałem że to jeszcze dexa ma mieć. Never mind


e: inaczej, psn res jest bardzo malo wazny

This post was edited by groch55 on Nov 22 2010 04:18pm
Go Back To Polska Topic List
Prev18238248258268271249Next
Add Reply New Topic New Poll