d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18228238248258261715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Aug 12 2013 08:43am
Quote (2007 @ Aug 12 2013 12:41pm)
Żyje i nie żyje. :(
Osobiście czekam aż w końcu wprowadzą ten pomysł w grę: 

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/7859946002?page=3#56


"Loot 2.0 będzie na 100% po BlizzConie ;)
Bez obaw jednak – nasz zespół deweloperski już dawno przeszedł od fazy koncepcyjnej do testowania i dopracowywania systemu,
którego wprowadzenie będzie zintegrowane z wieloma innymi poważnymi zmianami - nie możemy się doczekać, żeby przedstawić wam więcej informacji na ten temat."


tja... poczekamy zobaczymy ale sama idea wydaje mi się przednia.



\zmiany muszą być takie żeby każdy miał fun z powrotu do D3 a nie tylko booterzy-frajerzy z miliardami golda.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 12 2013 10:26am
Quote (YaYco @ 11 Aug 2013 21:24)
zalogowales sie na europe?


tak, ale moj bt cos mi nie pasi <_< mam inny niz wczesniej...
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 12 2013 10:33am
Quote (Carax @ Aug 12 2013 10:43am)
\zmiany muszą być takie żeby każdy miał fun z powrotu do D3 a nie tylko booterzy-frajerzy z miliardami golda.


jak tylko oni juz w d3 graja

zalogowalem sie na 15min pogralem i mi sie znudzilo

a mowili cos juz o jakims dodatku?
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 13 2013 07:29am
Wam też tak przymula BN? Logowanie trwa u mnie zazwyczaj coś koło minuty, odświeżanie przedmiotów zajmuje kilka sekund, tak samo jak wysyłanie hajsu/przedmiotów z aukcji do stasha. Natomiast w grze wszystko popierdala jak należy, bez większych lagów. Dawut?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 07:31am
Quote (tamburyn @ 12 Aug 2013 12:42)
tylko reset może ozywić te gre


Jak zresetuja ladder to bedzie najwiekszy placz ever :D
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 13 2013 07:36am
duzo sie zmienilo?
moze bym wrocil
Member
Posts: 75,508
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:47am
Quote (Swartor @ Aug 13 2013 02:36pm)
duzo sie zmienilo?
moze bym wrocil


niewiele
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 13 2013 07:49am
Quote (dan_07 @ Aug 13 2013 03:29pm)
Wam też tak przymula BN? Logowanie trwa u mnie zazwyczaj coś koło minuty, odświeżanie przedmiotów zajmuje kilka sekund, tak samo jak wysyłanie hajsu/przedmiotów z aukcji do stasha. Natomiast w grze wszystko popierdala jak należy, bez większych lagów. Dawut?


U mnie wszystko elegancko działa - bez lagów, opuźnień, etc

Quote (Atanok @ Aug 13 2013 03:31pm)
Jak zresetuja ladder to bedzie najwiekszy placz ever :D


Nie ma takiej opcji. Blizzard oficjalnie informował, że nie będzie drabinki w d3. :(


Quote (Swartor @ Aug 13 2013 03:36pm)
duzo sie zmienilo?
moze bym wrocil


Wracaj, dawaj b.tag i gramy na HC!
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 13 2013 09:36am
Quote (2007 @ Aug 13 2013 03:49pm)
U mnie wszystko elegancko działa - bez lagów, opuźnień, etc



Nie ma takiej opcji. Blizzard oficjalnie informował, że nie będzie drabinki w d3. :(




Wracaj, dawaj b.tag i gramy na HC!


poletzam motzno
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Go Back To Polska Topic List
Prev18228238248258261715Next
Add Reply New Topic New Poll