Quote (dan_07 @ Aug 13 2013 03:29pm)
Wam też tak przymula BN? Logowanie trwa u mnie zazwyczaj coś koło minuty, odświeżanie przedmiotów zajmuje kilka sekund, tak samo jak wysyłanie hajsu/przedmiotów z aukcji do stasha. Natomiast w grze wszystko popierdala jak należy, bez większych lagów. Dawut?
U mnie wszystko elegancko działa - bez lagów, opuźnień, etc
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 03:31pm)
Jak zresetuja ladder to bedzie najwiekszy placz ever

Nie ma takiej opcji. Blizzard oficjalnie informował, że nie będzie drabinki w d3.

Quote (Swartor @ Aug 13 2013 03:36pm)
duzo sie zmienilo?
moze bym wrocil
Wracaj, dawaj b.tag i gramy na HC!