☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
821
822
823
824
825
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334476
Replies: 17149
Track Topic
KAiTeCh
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold
:
5,252.87
#8221
Aug 11 2013 05:22am
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/siwy-2313/hero/29410938
jesli ma ktos cos lepszego chetnie kupie , najlepiej by dawalo int/vita wiecej .
jak cos to pm lub na d3
odpowiedzi tylko z cena poprosze.
ZoltySubmarine
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 50%
#8222
Aug 11 2013 05:22am
Quote (KAiTeCh @ Aug 11 2013 01:22pm)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/siwy-2313/hero/29410938
jesli ma ktos cos lepszego chetnie kupie , najlepiej by dawalo int/vita wiecej .
jak cos to pm lub na d3
odpowiedzi tylko z cena poprosze.
mam cos lepszego
gre
jakakolwiek inna
pozdrawiam
KAiTeCh
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold
:
5,252.87
#8223
Aug 11 2013 05:30am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 11 2013 01:22pm)
mam cos lepszego
gre
jakakolwiek inna
pozdrawiam
O_o?
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#8224
Aug 11 2013 11:44am
byl jakis reset lub cos? bo dzisiaj zainstalowalem na nowo d3 wpisalem emaila haslo i nie mam starych postaci o.O
e/ dodam ze mialem wersje cyfrowa..
This post was edited by nerok on Aug 11 2013 11:47am
KAiTeCh
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold
:
5,252.87
#8225
Aug 11 2013 01:09pm
nic nie bylo tego typu:)
jesli ktos ma ochote pofarmic , mozna slac zapka siwy#2313 .
YaYco
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold
:
73,050.00
#8226
Aug 11 2013 01:24pm
Quote (nerok @ 11 Aug 2013 19:44)
byl jakis reset lub cos? bo dzisiaj zainstalowalem na nowo d3 wpisalem emaila haslo i nie mam starych postaci o.O
e/ dodam ze mialem wersje cyfrowa..
zalogowales sie na europe?
kowal2300
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold
:
1.00
#8227
Aug 11 2013 01:46pm
Quote (ZoltySubmarine @ 11 Aug 2013 13:21)
jaki chujowy hf ring, o kurwa ;DDDDDDDD
dobry jest, ale.. dla dh..
:D
mam maszyny, ale nigdy nie mam czasu sie zebrac na ubery, bida piszczy, jakies 20kk golda, takze szybkiego czyszczenia mp10 nie kupie
Carax
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold
:
0.00
#8228
Aug 12 2013 02:40am
Diablo 3 jeszcze żyje?
Czasami mam takie przebłyski, że bym wrócił ale po dwóch zalogowaniach mi przechodzi.
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#8229
Aug 12 2013 04:41am
Quote (Carax @ Aug 12 2013 10:40am)
Diablo 3 jeszcze żyje?
Czasami mam takie przebłyski, że bym wrócił ale po dwóch zalogowaniach mi przechodzi.
Żyje i nie żyje.
Osobiście czekam aż w końcu wprowadzą ten pomysł w grę:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/7859946002?page=3#56
"Loot 2.0 będzie na 100% po BlizzConie
Bez obaw jednak – nasz zespół deweloperski już dawno przeszedł od fazy koncepcyjnej do testowania i dopracowywania systemu,
którego wprowadzenie będzie zintegrowane z wieloma innymi poważnymi zmianami - nie możemy się doczekać, żeby przedstawić wam więcej informacji na ten temat."
tja... poczekamy zobaczymy ale sama idea wydaje mi się przednia.
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#8230
Aug 12 2013 04:42am
tylko reset może ozywić te gre
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
821
822
823
824
825
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact