d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18218228238248251715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold: 5,252.87
Aug 11 2013 05:22am
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/siwy-2313/hero/29410938
jesli ma ktos cos lepszego chetnie kupie , najlepiej by dawalo int/vita wiecej .
jak cos to pm lub na d3
odpowiedzi tylko z cena poprosze.
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 11 2013 05:22am
Quote (KAiTeCh @ Aug 11 2013 01:22pm)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/siwy-2313/hero/29410938
jesli ma ktos cos lepszego chetnie kupie , najlepiej by dawalo int/vita wiecej .
jak cos to pm lub na d3
odpowiedzi tylko z cena poprosze.


mam cos lepszego
gre
jakakolwiek inna
pozdrawiam
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold: 5,252.87
Aug 11 2013 05:30am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 11 2013 01:22pm)
mam cos lepszego
gre
jakakolwiek inna
pozdrawiam


O_o?
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 11 2013 11:44am
byl jakis reset lub cos? bo dzisiaj zainstalowalem na nowo d3 wpisalem emaila haslo i nie mam starych postaci o.O

e/ dodam ze mialem wersje cyfrowa..

This post was edited by nerok on Aug 11 2013 11:47am
Member
Posts: 9,669
Joined: Aug 2 2011
Gold: 5,252.87
Aug 11 2013 01:09pm
nic nie bylo tego typu:)

jesli ktos ma ochote pofarmic , mozna slac zapka siwy#2313 .
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 11 2013 01:24pm
Quote (nerok @ 11 Aug 2013 19:44)
byl jakis reset lub cos? bo dzisiaj zainstalowalem na nowo d3 wpisalem emaila haslo i nie mam starych postaci o.O

e/ dodam ze mialem wersje cyfrowa..


zalogowales sie na europe?
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Aug 11 2013 01:46pm
Quote (ZoltySubmarine @ 11 Aug 2013 13:21)
jaki chujowy hf ring, o kurwa ;DDDDDDDD


dobry jest, ale.. dla dh.. :D :D :D

mam maszyny, ale nigdy nie mam czasu sie zebrac na ubery, bida piszczy, jakies 20kk golda, takze szybkiego czyszczenia mp10 nie kupie :(
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Aug 12 2013 02:40am
Diablo 3 jeszcze żyje?

Czasami mam takie przebłyski, że bym wrócił ale po dwóch zalogowaniach mi przechodzi.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 12 2013 04:41am
Quote (Carax @ Aug 12 2013 10:40am)
Diablo 3 jeszcze żyje?

Czasami mam takie przebłyski, że bym wrócił ale po dwóch zalogowaniach mi przechodzi.


Żyje i nie żyje. :(
Osobiście czekam aż w końcu wprowadzą ten pomysł w grę:

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/7859946002?page=3#56


"Loot 2.0 będzie na 100% po BlizzConie ;)
Bez obaw jednak – nasz zespół deweloperski już dawno przeszedł od fazy koncepcyjnej do testowania i dopracowywania systemu,
którego wprowadzenie będzie zintegrowane z wieloma innymi poważnymi zmianami - nie możemy się doczekać, żeby przedstawić wam więcej informacji na ten temat."


tja... poczekamy zobaczymy ale sama idea wydaje mi się przednia.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Aug 12 2013 04:42am
tylko reset może ozywić te gre
Go Back To Polska Topic List
Prev18218228238248251715Next
Add Reply New Topic New Poll