☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev
1
819
820
821
822
823
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 136208
Replies: 9291
Track Topic
KzaK
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 50%
#8201
Nov 2 2009 12:16pm
czy njag pracuje czy sie tylko opierdala przed jsp ?
Shichirobei
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold
:
5.10
#8202
Nov 2 2009 12:17pm
Quote (zaki @ Nov 2 2009 08:16pm)
czy njag pracuje czy sie tylko opierdala przed jsp ?
pracuje
VinS
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold
:
69.69
#8203
Nov 2 2009 12:18pm
Quote (Furious92 @ 2 Nov 2009 19:17)
pracuje
...opierdalajac sie na jsp
Nensato
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
8,081.30
#8204
Nov 2 2009 02:25pm
Quote (SimSimSalabim @ 2 Nov 2009 16:15)
a w takim na ubery?:>
ja na uberki pakowalem aure na light resa
co 2 pkt dostajesz +1% max odpornosci
Nakurf
Member
Posts: 12,153
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#8205
Nov 2 2009 05:40pm
czy claw
3 trap 2ls i
2 trap 3 ls
ma takie same dmg ?
chodzi mi o ls dmg
baroza
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold
:
6.66
Warn: 10%
#8206
Nov 2 2009 05:47pm
Quote (Nakurf @ Nov 3 2009 12:40am)
czy claw
3 trap 2ls i
2 trap 3 ls
ma takie same dmg ?
chodzi mi o ls dmg
Moim zdaniem 3 trap 2ls ma większe.
Gigus
Member
Posts: 12,631
Joined: Dec 31 2006
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#8207
Nov 2 2009 06:02pm
Quote (SimSimSalabim @ 2 Nov 2009 12:37)
w co zainwestowac nadmiar skilli? bo mam juz max co smither powinien miec: fana, pchniecie, hs, smialosc
Dodaj po 1 punkcie w zbawienie, medi i takie tam gówno, więcej zainwestuj w szarżę.
ShaQ
Member
Posts: 5,484
Joined: Aug 21 2007
Gold
:
94.01
Warn: 10%
#8208
Nov 3 2009 12:16am
Quote (Nakurf @ Nov 3 2009 12:40am)
czy claw
3 trap 2ls i
2 trap 3 ls
ma takie same dmg ?
chodzi mi o ls dmg
ofc 3 trap 3 ls gdyz daje do synergi
RaEoN
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold
:
0.00
#8209
Nov 3 2009 02:44am
czy to jest forum o diablo 2?
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#8210
Nov 3 2009 03:23am
Czy człowiek mający 22 lata i 158cm ma jakieś szanse na wyższy wzrost?
Czy hormon wzrostu może zadziałać w wieku 22 lat?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
819
820
821
822
823
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact