d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev18182838485469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Apr 8 2013 09:59am
Quote (Grigo @ 7 Apr 2013 19:59)
Lepiej ^_^

Ja teraz wałkuję tę samą trasę, wychodzi mi to niecałe 6km, robię to poniżej 40 minut. Można powiedzieć, że do pięt Wam nie dorastam, ale dla mnie taka trasa jest na razie ok. Jak teraz będzie lepiej z pogodą to będę biegał 3-4 razy tygodniowo, za 2 tygodnie będę miał już lepsze tempo, wzmocnię się i spróbuję dłuższy dystans.


wreszcie ktoś z czasem podobnym do mojego :blush:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 8 2013 10:25am
Quote (cOr @ 8 Apr 2013 16:46)
ale co chciales osiagnac z tym gpsem? co zmierzyc?


Chciałem, żeby aplikacja prawidłowo działała, ona zawsze szuka gps niezależnie od wybranego sportu, to włączyłem, szukajcie taniej sensacji gdzie indziej, kurwa

Quote (Sejko1711 @ 8 Apr 2013 16:59)
wreszcie ktoś z czasem podobnym do mojego  :blush:


<5>
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 8 2013 10:26am
eh, no i uj bombki strzelil z kupieniem forerunnera, trafilem na jakiegos buca strasznego w sprzedazy i az odechciewa sie czegokolwiek ;<
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Apr 8 2013 12:27pm
Niedawno wrocilem z pierwszego biegania w tym roku. Jakbym nie biegal z kumplem, to na bank bym jeszcze gorszy czas zrobił :P 45-50min na 7km. niedlugo chyba zainstaluje sobie to endomondo
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 8 2013 01:22pm
Ja dzisiaj na pakierni byłem, ale zdecydowanie wole bieganie niż siłkę. :D
W tym tygodniu kupuje - ActivLab BCAA XTRA - 500g
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 8 2013 01:33pm
Quote (Grigo @ 8 Apr 2013 18:25)
Chciałem, żeby aplikacja prawidłowo działała, ona zawsze szuka gps niezależnie od wybranego sportu, to włączyłem, szukajcie taniej sensacji gdzie indziej, kurwa



lol co to za bełkot :D o co ci czlowieku chodzi
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 8 2013 01:38pm
cOr masz juz sluchawki?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 8 2013 01:39pm
Quote (b0b3k @ 8 Apr 2013 21:38)
cOr masz juz sluchawki?


nie...
ale juz przyszly, niestety rozwalone i juz je odeslalem :P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 8 2013 01:43pm
Kurde a to peszek, ale to co odesla Ci dzialajace? czy oddadza Ci kase bo nie maja na stanie?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 8 2013 01:49pm
Quote (cOr @ 8 Apr 2013 20:33)
lol co to za bełkot :D o co ci czlowieku chodzi


Wkurwiłem się, bo człowiek normalnie pisze, a jednak i do tego tematu lgnie syf z jsp.

Ja się swoich słuchawek spodziewam jutro, dzisiaj dostałem maila, że słuchawki oraz te prowadnice zostały wysłane. No, najpóźniej we środę powinienem mieć gear :)
Go Back To Polska Topic List
Prev18182838485469Next
Add Reply New Topic New Poll