d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev181828384851715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Nov 20 2012 04:10pm
No charsi na pewno nie, bo pare baniek za nie wydusisz.
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2012 04:12pm
Quote (glenton @ Nov 21 2012 12:04am)
http://img801.imageshack.us/img801/3034/amuk.jpg

charsi cuz no cc/cd/aps?


to z cd nie charsi,to pierwsze tak.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 20 2012 04:12pm
Szukam 3 ludzi z machinami na ubery (MP 6 chyba, że będzie mocniejszy skład, to wyższy monster power).
Ja ze swojej strony mogę zaoferować 2 machiny. Ktoś chętny?

main monk: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/artur-2494/hero/2806860

e/ idę partyjkę w pana pyknąć i zajrzę tu za kilka/kilkanaście min. Chętni niech walą posta albo PM me. :)
afk

This post was edited by 2007 on Nov 20 2012 04:17pm
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 20 2012 04:25pm
Ja moge sie przejść , 2 maszynki też sie znajdą..
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 20 2012 04:26pm
ale mi się nie chce grać w diabła :cry:
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 20 2012 04:27pm
Quote (1970 @ 20 Nov 2012 22:26)
ale mi się nie chce grać w diabła :cry:
daj typie zloto w dobre rece

Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 20 2012 04:37pm
Quote (2007 @ Nov 20 2012 10:12pm)
Szukam 3 ludzi z machinami na ubery (MP 6 chyba, że będzie mocniejszy skład, to wyższy monster power).
Ja ze swojej strony mogę zaoferować 2 machiny. Ktoś chętny?

main monk: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/artur-2494/hero/2806860

e/ idę partyjkę w pana pyknąć i zajrzę tu za kilka/kilkanaście min. Chętni niech walą posta albo PM me. :)
afk


mogę iść, mam machine.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 20 2012 04:41pm
Quote (szefunio @ Nov 21 2012 12:25am)
Ja moge sie przejść , 2 maszynki też sie znajdą..


Quote (Hver @ Nov 21 2012 12:37am)
mogę iść, mam machine.


I yayco w grze też się zgodził nam towarzyszyć, zatem jest skład. :)

Szefunio: artur#2494 main tag, bo chyba nie mam Cię w fl @ d3

Quote (Unsatiable @ Nov 21 2012 12:54am)
a ja to co :c


to late ;s

This post was edited by 2007 on Nov 20 2012 05:05pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 20 2012 04:54pm
a ja to co :c
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 20 2012 05:35pm
serwery padly?
Go Back To Polska Topic List
Prev181828384851715Next
Add Reply New Topic New Poll