d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev181828384851961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 21 2011 05:04pm
Quote (VolveR @ 21 Nov 2011 22:54)
Dokładnie to. Nowy odcinek jest beznadziejny.



ee tam. nareszcie zwiększyli stężenie zombiaków na odcinek.

e/ no i stary, dobry dexter powrocil.

This post was edited by imnoise on Nov 21 2011 05:04pm
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Nov 21 2011 05:08pm
Quote (imnoise @ 22 Nov 2011 00:04)
ee tam. nareszcie zwiększyli stężenie zombiaków na odcinek.

e/ no i stary, dobry dexter powrocil.


Daj spokój. Ja bym skomentował ten odcinek tak: "Tylko mu nie mów, bo ja nie powiem, że on ci powiedział, ale on nie może wiedzieć, że ja powiedziałam on mu jemu KURWA MAĆ".
Napaliłem się na dobry odcinek, a tu takie coś.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 21 2011 05:21pm
Quote (VolveR @ 22 Nov 2011 01:08)
Daj spokój. Ja bym skomentował ten odcinek tak: "Tylko mu nie mów, bo ja nie powiem, że on ci powiedział, ale on nie może wiedzieć, że ja powiedziałam on mu jemu KURWA MAĆ". 
Napaliłem się na dobry odcinek, a tu takie coś.



zgadza sie. zona ricka mnie wkurwia niemilosiernie. nie lubie tez taj aktorki, grala w prison break.
najlepsza postac serialu to shane, rick jest jebanym papciem i tez mnie stresuje.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 21 2011 05:39pm
Nowy Homeland. Ja pierdole, juz sam nie wiem co to za deal z tym calym Brodym jest. Dziala razem z Abu Nazirem czy nie, chuj wie :[

Epicki serial. Bardziej mi sie podoba niz nowy sezon Dextera
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 21 2011 06:43pm
Quote (imnoise @ 22 Nov 2011 00:21)
zgadza sie. zona ricka mnie wkurwia niemilosiernie. nie lubie tez taj aktorki, grala w prison break.
najlepsza postac serialu to shane, rick jest jebanym papciem i tez mnie stresuje.



ja lubie Glenna zaruchal przynajmniej fajna laske
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 22 2011 01:29pm


DEEE FUUUUK... 2 miechy czekania :[
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Nov 23 2011 05:08am
NIE POLECAM SCRUBS, TO CRAP :cry:
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Nov 23 2011 05:41am
zaczynam oglądać Unforgettable, gicior jest
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Nov 23 2011 06:16am
kolejny słaby walking dead, mam nadzieję, że coś w końcu ruszy. Przydałoby się aby wreszcie zamkneli wątek tej dziewczynki + ciąży i dali coś nowego, albo odkopali wątek tego skina co go zostawili na dachu.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Nov 23 2011 07:09am
Quote (LoQ @ 23 Nov 2011 14:16)
kolejny słaby walking dead, mam nadzieję, że coś w końcu ruszy. Przydałoby się aby wreszcie zamkneli wątek tej dziewczynki + ciąży i dali coś nowego, albo odkopali wątek tego skina co go zostawili na dachu.

Nie ma to jak spojler.
Ale masz racje - Walking Dead znudził mi się. W sumie może i był taki od początku, ale jakoś wytrzymywałem, a teraz coraz bardziej przypomina mi ostatnie sezony Prison Break. Oni nawet lodówki nie mogą otworzyć bez jakichś komplikacji, wyskakujących zombie i zwrotów akcji. Troche mnie to denerwuje.
Go Back To Polska Topic List
Prev181828384851961Next
Add Reply New Topic New Poll