☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev
1
81
82
83
84
85
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 229280
Replies: 26528
Track Topic
Vieniu
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold
:
219.00
Warn: 100%
#821
Aug 12 2010 04:36pm
e tam, przynajmniej beka z rogala wtedy jest ;p
Krzyy
Retired Moderator
Posts: 9,334
Joined: Jun 15 2006
Gold
:
5.00
Trader:
Trusted
#822
Aug 12 2010 04:36pm
Quote (colos @ 13 Aug 2010 00:32)
raczej nie ale u niego "telefon" znaczy to samo co "zamknac topa"
/jest bardziej lubiany na sekcji i nie daje 10% za kazdy post
Wtedy naprawde mialem telefon
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#823
Aug 12 2010 04:36pm
Quote (Spark3399 @ 12 Aug 2010 23:36)
Wtedy naprawde mialem telefon
i tak co 5min?
MadZombie
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
3.14
#824
Aug 12 2010 04:38pm
Quote (Spark3399 @ Aug 12 2010 10:36pm)
Wtedy naprawde mialem telefon
Nie znam tej historii, opowiedzcie mi proszę :<
colos
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#825
Aug 12 2010 04:38pm
Quote (MadZombie @ 12 Aug 2010 23:38)
Nie znam tej historii, opowiedzcie mi proszę :<
sry ale to jest forum o diablo,a ty nie chciales z nami grac :[
Stefania_Forester
Member
Posts: 4,571
Joined: Jan 1 2010
Gold
:
0.00
#826
Aug 12 2010 04:40pm
a mozna tu pisac ze sie idzie spac?
po cieszkim dniu?
TheyMadeYourLook
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
1,600.00
#827
Aug 12 2010 04:40pm
Quote (Stefania_Forester @ Aug 12 2010 10:40pm)
a mozna tu pisac ze sie idzie spac?
po cieszkim dniu?
no nie mow, ze sie wylamujesz!
Vonter
Member
Posts: 2,182
Joined: Dec 1 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#828
Aug 12 2010 04:40pm
kiedys bylo często widac Lentylka a teraz Ret
MadZombie
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
3.14
#829
Aug 12 2010 04:42pm
Quote (Vonter @ Aug 12 2010 10:40pm)
kiedys bylo często widac Lentylka a teraz Ret
Lentylek chyba dostał życie na gwiazdkę, bo już dawno go nie widziałem. Także go miło wspominam
Kici
Member
Posts: 1,441
Joined: Aug 6 2007
Gold
:
20.00
Warn: 20%
#830
Aug 12 2010 04:42pm
Quote (Vonter @ 13 Aug 2010 00:40)
kiedys bylo często widac Lentylka a teraz Ret
LAWL PAL RETRI? : O
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
81
82
83
84
85
2653
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact