d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18182838485268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 31 2011 12:18pm
Quote (Rushe @ May 31 2011 06:16pm)
A jakos inaczej? (nie ma bezposredniego nawet z Rzeszowa do Torunia)


pociagiem albo poczta jako "zywe zwierze"
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
May 31 2011 12:20pm
Quote (HillOvCypress @ May 31 2011 06:18pm)
pociagiem albo poczta jako "zywe zwierze"


Poczta przyjmie zywe zwierze, czy tylko ptaki mozna?
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 31 2011 12:30pm
Quote (Rushe @ May 31 2011 06:20pm)
Poczta przyjmie zywe zwierze, czy tylko ptaki mozna?


nie wiem, jeszcze nigdy nie sprzedawalem swoich zwierzakow.
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
May 31 2011 12:32pm
Dlatego potrzebuje kogos kto ma juz jakies doswiadczenie w sprzedazy... : P Tak wiec czekam dalej...
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
May 31 2011 12:45pm
http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=DlaCiebie&DC=PaczkaSzczegolne

Nadaj jako żywe zwierzę, raczej nikt nie będzie sprawdzał czy w środku faktycznie jest ptak czy coś innego, z tym, że sam nie wiem jak takie paczki są traktowane, ja zawsze wysyłam pająki priorytetem ale jednak pająka zdecydowanie łatwiej zabezpieczyć niż jeża. Najbezpieczniej byłoby PKP albo PKS, jeżeli naprawdę zależy Ci na bezpieczeństwie to wyślij np. Rzeszów -> Kraków, Kraków -> Toruń, z tym że to już 50 zł wyjdzie. Ewentualnie szukaj jakiegokolwiek połączenia z Toruniem, idź do kierowcy i próbuj się dogadać, ale wtedy nie masz żadnej gwarancji że paczka faktycznie dotrze na miejsce.

A co do tego czy to zabronione czy nie - u mnie w mieście zarówno listonosz jak i panie pracujące na poczcie wiedzą, że przesyłam pająki i jakoś nikt z tego problemów nie robi. ;) Zależy na kogo trafisz.

This post was edited by TheEmbrion on May 31 2011 12:47pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 3 2011 02:54am
:hello: Szamam świerszcza
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jun 3 2011 02:55am
Quote (Last_Hope @ Jun 3 2011 10:54am)
:hello: Szamam świerszcza
http://img857.imageshack.us/img857/165/l2bsmithiikonikpolny2.jpg


smacznego.
co z twoim sigiem?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 3 2011 02:56am
Quote (luksus @ Jun 3 2011 10:55am)
smacznego.
co z twoim sigiem?


Jakiś mod mnie upomniał, że nie mogę go mieć :(
A nie chce mi się zmieniać rozmiarów obrazka.
Member
Posts: 151
Joined: Jan 6 2011
Gold: 1.00
Jun 3 2011 12:40pm
A to mój ptasznik białokolanowy l7 :)


Dałem mu wczoraj dżdżownice, bo skończyły mi się larwy much :)
Takie coś może jeść?

This post was edited by LightSoundSetUpDown on Jun 3 2011 12:40pm
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2011 12:42pm
Ładny, ale nie truj go dżdżownicami, to straszny syf i istne siedlisko pasożytów, lepiej będzie jak nie dostanie nic, zresztą na głodnego nie wygląda. :)

Quote (Last_Hope @ 3 Jun 2011 10:54)
:hello: Szamam świerszcza
http://img857.imageshack.us/img857/165/l2bsmithiikonikpolny2.jpg


Świerszcz wyszedł na tym foto jak gumowa zabawka, a co właściwie go je ?

This post was edited by TheEmbrion on Jun 3 2011 12:44pm
Go Back To Polska Topic List
Prev18182838485268Next
Add Reply New Topic New Poll