d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev18182838485717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 6 2010 04:29am
Quote (lszcz @ 6 Dec 2010 10:50)
jakto naciagany? :huh:


Obaj glowni bohaterowie zawsze tylko "domyslaja sie" co zrobi przeciwnik i zawsze maja 100% racji, wiec sa bardziej jasnowidzami, niz geniuszami. No, ale fabula fajna i przyjemnie zaskakuje.

Quote (Gepard12 @ 6 Dec 2010 10:56)
Właśnie skończyłem Code Geass - epickie.
Zaczynam oglądać Bakumana, lekka i przyjemna seria ;)


Tak cg jest wyjebane.

This post was edited by Saygon on Dec 6 2010 04:29am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 6 2010 05:04am
kilka dni temu obejrzałem Mnemosyne ;) 6 epów po 40 minut. Może szału nie ma, ale całkiem całkiem ;)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 6 2010 08:45pm
orientuje sie ktos gdzie moge serial bleach kupic ?
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold: 0.56
Warn: 100%
Dec 6 2010 08:47pm
Jestem fanboyem 1/2 prince :p
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Dec 7 2010 11:01am
imo ostatnio golądnąłem school days. Podobało mi się nawet. Polecicie coś nowego? Imo death note odpada bo już oglądnąłem, narazie nie chce mi sie One Piece, a takie jak naruto/bleach/fairy tail oglądam co aktualne.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 7 2010 11:04am
Quote (marvolo @ 6 Dec 2010 03:26)
wolfs rain dobre anime

ale mne wkurzylo to amagami ss , 4 epy i zmiana watku ja sie pytam co to ma byc


co 4 odcinki zmienia sie watek,bo co 4 odcinki powtarza sie moment,ze jest zima i zadna dziewczyna sie z nim nie spotkala,dopiero w szkole znajduje jedna z kilku,z ktorymi bedzie chodzil,z kazda inna od poczatku w nowym watku.
Member
Posts: 3,784
Joined: Jul 29 2007
Gold: 254.50
Dec 10 2010 04:54am
Moze ktos wie czy Hellsing ova 8 juz jest? bo ja nie moge znalesc ;s
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 10 2010 04:57am
Quote (laskatbg @ 10 Dec 2010 11:54)
Moze ktos wie czy Hellsing ova  8 juz jest? bo ja nie moge znalesc ;s


Nie ma i nie bedzie jeszcze przynajmniej 2 miesiace.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 10 2010 12:37pm
bleach 300 "juz nie filler"
Member
Posts: 363
Joined: Dec 5 2010
Gold: 69.00
Warn: 20%
Dec 10 2010 08:36pm
Quote (Qivi @ Jun 15 2010 08:59pm)
Zapraszam wszystkie chętne osoby do wypowiadania się na temat wszelakiej Mandze oraz Anime.

Temat oczywiście jest oficjalny, więc proszę bez flame'u, spamu itp.
W przeciwnym wypadku zmuszony będę użyć opcji "report".


bede wiedzial jak cos !!!
Go Back To Polska Topic List
Prev18182838485717Next
Add Reply New Topic New Poll