Quote (marvolo @ 6 Dec 2010 03:26)
wolfs rain dobre anime
ale mne wkurzylo to amagami ss , 4 epy i zmiana watku ja sie pytam co to ma byc
co 4 odcinki zmienia sie watek,bo co 4 odcinki powtarza sie moment,ze jest zima i zadna dziewczyna sie z nim nie spotkala,dopiero w szkole znajduje jedna z kilku,z ktorymi bedzie chodzil,z kazda inna od poczatku w nowym watku.