d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev181828384851249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Mar 26 2010 11:42am
może to tylko dobra passa, ale zrobiłem chyba z 10-15 gier pod rząd i nie miałem crusha, ani JB :D
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 26 2010 11:46am
bo podobno juz fixneli rollbacka
Member
Posts: 6,921
Joined: Jul 22 2008
Gold: 1,550.00
Mar 26 2010 11:47am
Quote (DZI4DU @ 26 Mar 2010 18:42)
może to tylko dobra passa, ale zrobiłem chyba z 10-15 gier pod rząd i nie miałem crusha, ani JB :D


ja dostalem bana ip, placze rzeke -_-
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Mar 26 2010 11:49am
Quote (kapsel47 @ Mar 26 2010 05:47pm)
ja dostalem bana ip, placze rzeke -_-


czemuż to?
Member
Posts: 6,921
Joined: Jul 22 2008
Gold: 1,550.00
Mar 26 2010 11:50am
Quote (DZI4DU @ 26 Mar 2010 18:49)
czemuż to?


nie mam pojecia, dzis normalnie gram, ofc z 20 rollbackow, siedze afk w grze bo czekam na pma i ban z dupy. W tym momencie lekko sie wkurwilem na d2 <_<
Member
Posts: 11,350
Joined: Aug 12 2008
Gold: 480.00
Mar 26 2010 12:05pm
Quote (sosin @ 26 Mar 2010 16:23)
czy te esencje dropia rowniez na nld bo gram jzu 5 h na tych bosach i nic ;/


ponawiam pytanie
Member
Posts: 23,530
Joined: May 28 2007
Gold: 190.00
Mar 26 2010 12:42pm
Quote (dystryb @ 26 Mar 2010 15:08)
kurcze zainstalowalem d2 ustawilem zgodnosc, i jak odpalam to pokazuje ze nie mam plyty...........  z miesiac temu tez instalowalem cos zrobilem ze poszlo a teraz nie idzie.
o czym zapomnialem??  system win7


no o czym zapomnialem???
skopiowalem z expa video i music , plyta siedzi w wirtualnym dysku a i tak mi wywala ze nie ma plyty . kto pomoze??


e: zainstalowalem patcha 1.12 i dziala. dziwne

This post was edited by dystryb on Mar 26 2010 12:47pm
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Mar 26 2010 01:19pm
CZy to prawda, że rollback fix'd ?
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Mar 26 2010 01:36pm
Jakiego się zawsze kupowało merca ? kosz, act 2, obrona ?
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Mar 26 2010 01:44pm
Quote (kapsel47 @ Mar 26 2010 07:47pm)
ja dostalem bana ip, placze rzeke -_-


wiem co czujesz ;/ Mam juz takiego od prawie 2 tygodni (za nic)
Go Back To Polska Topic List
Prev181828384851249Next
Add Reply New Topic New Poll