Quote (dystryb @ 26 Mar 2010 15:08)
kurcze zainstalowalem d2 ustawilem zgodnosc, i jak odpalam to pokazuje ze nie mam plyty........... z miesiac temu tez instalowalem cos zrobilem ze poszlo a teraz nie idzie.
o czym zapomnialem?? system win7
no o czym zapomnialem???
skopiowalem z expa video i music , plyta siedzi w wirtualnym dysku a i tak mi wywala ze nie ma plyty . kto pomoze??
e: zainstalowalem patcha 1.12 i dziala. dziwne
This post was edited by dystryb on Mar 26 2010 12:47pm