Quote (RoGh @ 17 Sep 2011 13:49)
kontynuacja Malowanego Czlowieka - tak
Piekara - tak, szczegolnie Mordimer Maderdin i szczegolnie zbiory opowiadan "Moj przyjaciel Kaligula" oraz "Ani slowa prawdy"
Klamca - tak, ale 3 tom jest slaby, mam nadzieje, ze ostatni znowu bedzie przyzwoity, poza tym w malo ktorym empiku maja wszystkie 3 czesci, zawsze ktorejs brakuje
Jak ci sie siewca wiatru nie podobal to kossakowska sobie odpusc.
pomylilem piekare z pilipiukiem

mordimera czytalem 4 tomy i kazy kolejny coraz gorszy, czwarty to juz wlasciwie przeczytalem bo zaplacilem
no nic, po prostu chwile tam posiedze i sie rozejrze. nie mam zadnych typow niestety
btw widzialem jakiegos niemca ktory czytal dance with the dragons i bylem w szoku sporym bo ksiazka jest naprawde wielgachna, wydaje sie grubsza niz poprzednie tomy
