d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev18182838485205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 16 2011 04:42pm
Witam Panowie,
do 20.09 mam u siebie w empiku promocje na ksiazki, przy kupnie trzech mam najtansza za darmo.

no i teraz sie tak zastanawiam co by tu wziac. macie cos stosunkowo nowego do polecenia? chcialem wziac sie za malazańską ale w empiku takich rzeczy nie znajde.
moze kontynuacje malowanego czlowieka? albo cos innego? znacie może Kłamce? myslalem tez moze cos znanych polskich autorow typu piekary. sa tez rozne ksiazki kossakowskiej ale jak nie podobal mi sie siewca wiatru to pewnie reszta bedzie jeszcze gorsza
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 17 2011 05:49am
Quote (cOr @ 17 Sep 2011 00:42)
Witam Panowie,
do 20.09 mam u siebie w empiku promocje na ksiazki, przy kupnie trzech mam najtansza za darmo.

no i teraz sie tak zastanawiam co by tu wziac. macie cos stosunkowo nowego do polecenia? chcialem wziac sie za malazańską ale w empiku takich rzeczy nie znajde.
moze kontynuacje malowanego czlowieka? albo cos innego? znacie może Kłamce?  myslalem tez moze cos znanych polskich autorow typu piekary. sa tez rozne ksiazki kossakowskiej ale jak nie podobal mi sie siewca wiatru to pewnie reszta bedzie jeszcze gorsza


kontynuacja Malowanego Czlowieka - tak
Piekara - tak, szczegolnie Mordimer Maderdin i szczegolnie zbiory opowiadan "Moj przyjaciel Kaligula" oraz "Ani slowa prawdy"
Klamca - tak, ale 3 tom jest slaby, mam nadzieje, ze ostatni znowu bedzie przyzwoity, poza tym w malo ktorym empiku maja wszystkie 3 czesci, zawsze ktorejs brakuje

Jak ci sie siewca wiatru nie podobal to kossakowska sobie odpusc.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 17 2011 05:56am
Quote (RoGh @ 17 Sep 2011 13:49)
kontynuacja Malowanego Czlowieka - tak
Piekara - tak, szczegolnie Mordimer Maderdin i szczegolnie zbiory opowiadan "Moj przyjaciel Kaligula" oraz "Ani slowa prawdy"
Klamca - tak, ale 3 tom jest slaby, mam nadzieje, ze ostatni znowu bedzie przyzwoity, poza tym w malo ktorym empiku maja wszystkie 3 czesci, zawsze ktorejs brakuje

Jak ci sie siewca wiatru nie podobal to kossakowska sobie odpusc.


pomylilem piekare z pilipiukiem :P mordimera czytalem 4 tomy i kazy kolejny coraz gorszy, czwarty to juz wlasciwie przeczytalem bo zaplacilem
no nic, po prostu chwile tam posiedze i sie rozejrze. nie mam zadnych typow niestety

btw widzialem jakiegos niemca ktory czytal dance with the dragons i bylem w szoku sporym bo ksiazka jest naprawde wielgachna, wydaje sie grubsza niz poprzednie tomy :)
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 17 2011 06:00am
Quote (cOr @ 17 Sep 2011 13:56)
pomylilem piekare z pilipiukiem :P mordimera czytalem 4 tomy i kazy kolejny coraz gorszy, czwarty to juz wlasciwie przeczytalem bo zaplacilem
no nic, po prostu chwile tam posiedze i sie rozejrze. nie mam zadnych typow niestety

btw widzialem jakiegos niemca ktory czytal dance with the dragons i bylem w szoku sporym bo ksiazka jest naprawde wielgachna, wydaje sie grubsza niz poprzednie tomy :)


Co do glownego watku Mordmiera to ostatni, czwarty tom, faktycznie slaby, pierwsze trzy mi sie podobaly.

A Pilipiuka cos czytales? Niektore ksiazki sa imo warte polecenia, inne niekoniecznie.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 17 2011 07:44am
wzialem 3 tomy kłamcy za 71 zł. zobaczymy co z tego wyjdzie, przynajmniej jest ladnie wydany ;]
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 17 2011 08:33am
Quote (cOr @ Sep 17 2011 03:44pm)
wzialem 3 tomy kłamcy za 71 zł. zobaczymy co z tego wyjdzie, przynajmniej jest ladnie wydany ;]


Zajebiste, polecam.
Czwarta część niedługo
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Sep 19 2011 04:27am
chyba tez sie przejade tam dzisiaj, moze cos wybiore.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Sep 21 2011 05:22am
Korzystajac z tej empikowej promocj kupilem 3 tomy wiedzmina.
Swoja droga, niezla trzeba miec dysfunckje mozgowa zeby ustalac taka cene za tak beznadziejne wydanie. Poziom wydania przypomina mi ksiazki z przecen w TESCO, gdzie za 4 zl mozna bylo kupic ksiazki takie jak Thraxas Mag.
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Sep 21 2011 06:29am
Quote (Lander @ 17 Sep 2011 15:33)
Zajebiste, polecam.
Czwarta część niedługo


Aż mnie naszła ochota, żeby po raz enty to przeczytać :drool: gorzej, że gdzieś zagubiłem pierwszą część :/. GIBAĆ CZWARTĄ!
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 21 2011 08:29am
Quote (CoD_id @ 21 Sep 2011 13:22)
Korzystajac z tej empikowej promocj kupilem 3 tomy wiedzmina.
Swoja droga, niezla trzeba miec dysfunckje mozgowa zeby ustalac taka cene za tak beznadziejne wydanie. Poziom wydania przypomina mi ksiazki z przecen w TESCO, gdzie za 4 zl mozna bylo kupic ksiazki takie jak Thraxas Mag.


nie mow ze kupiles to wydanie gdzie na okladkach sa postacie z gry komputerowej...
Go Back To Polska Topic List
Prev18182838485205Next
Add Reply New Topic New Poll