d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev18182838485523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,577
Joined: Aug 26 2007
Gold: 39.00
Mar 23 2010 08:31pm
up
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 24 2010 12:23am
Quote (n72 @ 24 Mar 2010 03:31)
up


Ktos z was ma cod 4 ? :D

Chetnie zagram :>
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 24 2010 02:20am
Quote (terazjanabicie @ Mar 24 2010 12:51am)
bf:bc2


tego pewnie spróbuję :)

Quote (Pozer @ Mar 24 2010 01:21am)
tylko fifa :wub:


nie lubię grać w fifę :(





a możecie podać jakieś inne ciekawe tytuły? :)
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 24 2010 06:19am
Pozer ale wyraźnie w menu pisze, że szybką taktykę zmienia się podczas meczu za pomocą wychylenia drążka analoga i później wybrania czy mają grać pressingiem czy tam z kontry.. tylko dalej nie wiem jak to się robi bo zawsze jak wychylę analoga to się na chwile te opcje pojawiają i znikają :/
Member
Posts: 3,036
Joined: Nov 24 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Mar 24 2010 06:21am
trzeba kupowac gry ? czy mozna nagrywac jakos na dysk ? jak tak to jak ? :]
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 24 2010 06:23am
Quote (Go_0su @ 24 Mar 2010 12:19)
Pozer ale wyraźnie w menu pisze, że szybką taktykę zmienia się podczas meczu za pomocą wychylenia drążka analoga i później wybrania czy mają grać pressingiem czy tam z kontry.. tylko dalej nie wiem jak to się robi bo zawsze jak wychylę analoga to się na chwile te opcje pojawiają i znikają :/
nom, jak dasz do gory albo na dol to pojawiaja sie i wtedy jeszcze raz musisz szybko wybrac to sie zmieni
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 24 2010 06:24am
Quote (Pozer @ 24 Mar 2010 13:23)
nom, jak dasz do gory albo na dol to pojawiaja sie i wtedy jeszcze raz musisz szybko wybrac to sie zmieni


oki spróbuję za chwile :) właśnie o to mi chodziło
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 24 2010 07:03am
Quote (Go_0su @ 24 Mar 2010 13:24)
oki spróbuję za chwile :) właśnie o to mi chodziło


dalej nie potrafię tego zrobić :/ jak wychylam analog to pokazują się te 4 opcje a jak szybko nacisnę analogiem np. w lewo to znika :/ a nie mam tego robić strzałkami?
Member
Posts: 3,036
Joined: Nov 24 2008
Gold: 0.00
Warn: 60%
Mar 24 2010 07:12am
trzeba kupowac gry ? czy mozna nagrywac jakos na dysk ? jak tak to jak ? :]
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
Mar 24 2010 07:13am
Quote (dzelero123 @ 24 Mar 2010 14:12)
trzeba kupowac gry ? czy mozna nagrywac jakos na dysk ? jak tak to jak ? :]


trzeba kupować.
Go Back To Polska Topic List
Prev18182838485523Next
Add Reply New Topic New Poll