Quote (Pingu_Hv @ Tue, 9 Jun 2009, 22:23)
ja sie nie znam ale strzelam, wiatrak jest w przeciwną strone ?
Quote (fro5tbite @ Tue, 9 Jun 2009, 22:24)
chlodzenie procesora powinno byc NA procesorze na plycie glownej, a nie z tylu do obudowy

This + koleś dodatkowo (nie wiem jak) założył tam zamiast śrubek to specjalne mocowania na płytę główną, ja nie wiem jak on to zrobił

Tylko coś uwierzyć nie mogę, że aż 2 miechy mu działał ten proc i dopiero później się spalił
