d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18178188198208211249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Nov 20 2010 07:39am
Quote (MadZombie @ Nov 20 2010 03:24pm)
Z tej okazji, że w sanktuarium już nie ma klątwy żelazna dziewica radze brać merca 2 act z aurą święty chłód + olśnienie i gaze/ pysk Andariel.


dokładnie :D
Quote (kubaty @ Nov 20 2010 03:28pm)
i tak on nie bedzie latal na te csy, /care


skad wiesz, ze nie on.
Ja np sam latam, na full game br.
W sumie w ogole nie uzywam "kolegow" :P

This post was edited by Pokor on Nov 20 2010 07:39am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Member
Posts: 6,659
Joined: Sep 8 2009
Gold: 20.00
Nov 20 2010 08:57am
Quote (csdig @ 20 Nov 2010 15:48)


misiek tak spamuje ze unperm ale jak sam unpermy sprzedawal jako permy to dobrze bylo :rofl: ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddd
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,496.00
Nov 20 2010 09:03am
Quote (csdig @ 20 Nov 2010 16:48)


lol kostek cwaniak :bouncy:

Quote (dudispl @ 20 Nov 2010 16:57)
misiek tak spamuje ze unperm ale jak sam unpermy sprzedawal jako permy to dobrze bylo :rofl: ;'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddd


Mam sporo items od niego 0 zniknięć :blink:
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 20 2010 09:29am
potrzebuje nazwy skinów do d2, ma ktoś?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 20 2010 09:31am
Quote (Kanzelos @ 20 Nov 2010 16:29)
potrzebuje nazwy skinów do d2, ma ktoś?


Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 20 2010 09:36am
Quote (csdig @ Nov 20 2010 05:31pm)
http://i32.tinypic.com/104rtdg.png


dz
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 20 2010 09:38am
Quote (csdig @ Nov 20 2010 05:31pm)
http://i32.tinypic.com/104rtdg.png


a monster to który ? dragon ?
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,496.00
Nov 20 2010 09:42am
Quote (Kanzelos @ 20 Nov 2010 17:38)
a monster to który ? dragon ?


yes
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,331.69
Nov 20 2010 09:46am
Quote (csdig @ Nov 20 2010 03:31pm)
http://i32.tinypic.com/104rtdg.png


jak juz jestesmy przy tym, a ma ktos moze wszystki progi, dla kazdej klasy postaci fhr fcr etc.

i jescze jedno kiedys widzialem ktos mial, skin zbrojek jak sie kazda postac prezentuje w zbrojach.

jak by ktos dal bylo by bardzo milo
Go Back To Polska Topic List
Prev18178188198208211249Next
Add Reply New Topic New Poll