d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1817818819820821930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2009 04:27am
Quote (miki2387 @ Nov 1 2009 10:23am)
Jak kupilem koszulke polo w reserved i pralem ja zgodnie z zaleceniami na metce, a mimo to ona mi sie zajebiscie skurczyla (jest to elka a wyglada jak eska), to moge ja reklamowac?


zareklamowac zawsze mozesz, ale czy zwroca Ci kase/wymienia na nowa to juz inna sprawa imo nic w tej sprawie nie zrobia
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 1 2009 04:30am
Quote (SimSimSalabim @ 1 Nov 2009 12:27)
zareklamowac zawsze mozesz, ale czy zwroca Ci kase/wymienia na nowa to juz inna sprawa imo nic w tej sprawie nie zrobia


Zle sformulowalem pytanie. Chodzilo mi o to czy oddadza pieniadze/wymienia ja. ;)
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2009 04:45am
Quote (miki2387 @ Nov 1 2009 10:30am)
Zle sformulowalem pytanie. Chodzilo mi o to czy oddadza pieniadze/wymienia ja. ;)


watpie zeby oddali
to ze Ci sie skurczyla to moze byc wina:
-materialu koszulki
-proszku/plynu do prania
-zbyt wysokiej tem podczas prania

takze jak Ci sie uda im udowodnic ze to z winy zlej jakosci materialu to Ci oddadza $$ ;)
Member
Posts: 12,153
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 1 2009 07:47am
czy claw
3 trap 2ls i
2 trap 3 ls

ma takie same dmg ?

chodzi mi o ls dmg
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2009 07:51am
Quote (Nakurf @ Nov 1 2009 01:47pm)
czy claw
3 trap 2ls i
2 trap 3 ls

ma takie same dmg ?

chodzi mi o ls dmg


nie, wydaje mi sie ze 2tap 3ls bedzie mialo wiekszy

This post was edited by SimSimSalabim on Nov 1 2009 07:52am
Member
Posts: 12,153
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 1 2009 07:53am
Quote (SimSimSalabim @ Nov 1 2009 03:51pm)
nie, wydaje mi sie ze 2tap 3ls bedzie mialo wiekszy


a mi sie wlasnie wydaje ze 3 trap da wiecej do kazdego skilla co da %
a 2 trap da po 2 skille do kazdego i beda mniejsze procenty a ls bedzie mial ten sam lvl

e: chodzi mi o to ze na obu clawach ls bedzie na tym samym poziomie wiec :
3 trap da wiecej % do innych skillow
2trap da mniej % do innych skillow

This post was edited by Nakurf on Nov 1 2009 07:59am
Member
Posts: 22,408
Joined: Apr 15 2008
Gold: 26.00
Nov 1 2009 12:13pm
Wiadomo już co kolwiek na temat 1.13?
Member
Posts: 12,631
Joined: Dec 31 2006
Gold: 0.95
Warn: 60%
Nov 1 2009 12:15pm
Quote (SimSimSalabim @ 1 Nov 2009 14:51)
nie, wydaje mi sie ze 2tap 3ls bedzie mialo wiekszy


Odwrotnie.

Quote (MCHAL @ 1 Nov 2009 19:13)
Wiadomo już co kolwiek na temat 1.13?


No, blizzard go robi.

This post was edited by Gigus on Nov 1 2009 12:16pm
Member
Posts: 22,408
Joined: Apr 15 2008
Gold: 26.00
Nov 1 2009 12:20pm
Quote (Gigus @ Nov 1 2009 08:15pm)
No, blizzard go robi.


Wielkie dzięki o taką odp. mi chodziło -_-
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Nov 1 2009 05:57pm
a co myslicie o steelrendsach dla smithera?
Go Back To Polska Topic List
Prev1817818819820821930Next
Closed New Topic New Poll