d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1816817818819820875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Dec 14 2016 11:13am
WoT obsluguje tylko jeden rdzen. Byc moze cpu osiaga prog 100*C i wylacza ci gre?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 14 2016 12:46pm
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ 14 Dec 2016 19:13)
WoT obsluguje tylko jeden rdzen. Byc moze cpu osiaga prog 100*C i wylacza ci gre?


Wylacza sie wtedy komputer, a nie gierka.
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Dec 14 2016 01:30pm
Quote (l1pa @ 14 Dec 2016 18:12)
ram




Memtest nie wykrył błędów. Może jakieś inne pomysły? ;-)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 14 2016 01:33pm
Ale to tylko w tej jednej gierce? Sciagnij sobie jakis benchmark GPU i sprawdz czy to jest ze wzgledu na stres, czy gierke.
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Dec 14 2016 01:34pm
Quote (markov @ 14 Dec 2016 20:33)
Ale to tylko w tej jednej gierce? Sciagnij sobie jakis benchmark GPU i sprawdz czy to jest ze wzgledu na stres, czy gierke.


W jednej bo jedną tylko odpalałem, myślę, że będzie w każdej tak. Jakis konkretny benchmark polecasz?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 14 2016 01:41pm
Quote (Xaud @ 14 Dec 2016 21:34)
W jednej bo jedną tylko odpalałem, myślę, że będzie w każdej tak. Jakis konkretny benchmark polecasz?


Obojetne, co lzejsze. 3dmark bedzie git.
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Dec 14 2016 02:17pm
Quote (markov @ 14 Dec 2016 20:41)
Obojetne, co lzejsze. 3dmark bedzie git.


Chuj z tego, chyba po prostu grafa jest do wyjebania.
Podczas testu 3dmarkiem też mi monitor zgasł i też musiałem resetować kompa.

e:\ Może polece jutro na grafice z procka z sandy bridge i zobacze jak to lata. Na kij mi readeon jak jest jakiś wyjebany.

This post was edited by Xaud on Dec 14 2016 02:18pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 14 2016 02:24pm
Quote (Xaud @ 14 Dec 2016 22:17)
Chuj z tego, chyba po prostu grafa jest do wyjebania.
Podczas testu 3dmarkiem też mi monitor zgasł i też musiałem resetować kompa.

e:\ Może polece jutro na grafice z procka z sandy bridge i zobacze jak to lata. Na kij mi readeon jak jest jakiś wyjebany.


No to karta pewnie, swoje juz ma.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Dec 14 2016 02:32pm
Quote (Xaud @ 14 Dec 2016 21:17)
Chuj z tego, chyba po prostu grafa jest do wyjebania.
Podczas testu 3dmarkiem też mi monitor zgasł i też musiałem resetować kompa.

e:\ Może polece jutro na grafice z procka z sandy bridge i zobacze jak to lata. Na kij mi readeon jak jest jakiś wyjebany.


Zdecydowanie karta.
Member
Posts: 3,498
Joined: Sep 26 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 23 2016 04:42am
Czesc

Jestem zainteresowany zakupem monitora 144hz, ale z braku wiedzy w tej dziedzinie nie umiem sie zdecydowac na zaden z modeli, ktore google wyrzuca.

Czy dla zwyklego gracza/uzytkownika bedzie mialo znaczenie czy to monitor w okolicach 1200 czy 3000 zł?

Szukam monitora 24 lub 27 cali. Pomozcie :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1816817818819820875Next
Add Reply New Topic New Poll