Quote (markov @ 14 Dec 2016 20:41)
Obojetne, co lzejsze. 3dmark bedzie git.
Chuj z tego, chyba po prostu grafa jest do wyjebania.
Podczas testu 3dmarkiem też mi monitor zgasł i też musiałem resetować kompa.
e:\ Może polece jutro na grafice z procka z sandy bridge i zobacze jak to lata. Na kij mi readeon jak jest jakiś wyjebany.
This post was edited by Xaud on Dec 14 2016 02:18pm