d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1815816817818819875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Dec 1 2016 03:34pm
Wgrałem dziesiątke do leciwego laptopa samsung np305v5a-a04pl. Wszystkie sterowniki niby zainstalowane są , ale sterownik od sieciówki i wifi nie działaja prawidłowo. Sieci wifi sa wykrywane ale nie mozna sie z nimi polaczyć.
Karta wifi to intel centrino n-130 a do lan-u Realtek PCIe GBE Family Controller . Ma ktoś pomysł jaki alternatywny sterownik bedzie działał na w10?

This post was edited by trz on Dec 1 2016 03:36pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 1 2016 03:44pm
Quote (trz @ 1 Dec 2016 23:34)
Wgrałem dziesiątke do leciwego laptopa samsung np305v5a-a04pl. Wszystkie sterowniki niby zainstalowane są , ale sterownik od sieciówki i wifi nie działaja prawidłowo. Sieci wifi sa wykrywane ale nie mozna sie z nimi polaczyć.
Karta wifi to intel centrino n-130 a do lan-u Realtek PCIe GBE Family Controller . Ma ktoś pomysł jaki alternatywny sterownik bedzie działał na w10?


Mialem to samo na nowym laptopie ostatnio, sprawdz inne sterowniki, bo mimo ze u mnie pokazywalo ze jest git, to sieci pokazywalo i sie nie laczylo.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Dec 1 2016 03:59pm
Quote (trz @ 1 Dec 2016 22:34)
Wgrałem dziesiątke do leciwego laptopa samsung np305v5a-a04pl. Wszystkie sterowniki niby zainstalowane są , ale sterownik od sieciówki i wifi nie działaja prawidłowo. Sieci wifi sa wykrywane ale nie mozna sie z nimi polaczyć.
Karta wifi to intel centrino n-130 a do lan-u Realtek PCIe GBE Family Controller . Ma ktoś pomysł jaki alternatywny sterownik bedzie działał na w10?


Sprobuj sciagnac sterowniki pod starszego windowsa i rpzed instalacja wybierz opcje zgodnosci z tym windowsem, pod ktorym one powinny dzialac. Dziala w 80% przypadkow.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Dec 14 2016 10:17am
ej kurwa mati powiedz mi dlaczego mam cos takiego (zielony pasek idacy w prawo)


a dopiero mam zajete 1/7 dysku? :(
jak to naprawiuc :(

This post was edited by zemnolepiejniezadzierajj on Dec 14 2016 10:18am
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Dec 14 2016 10:20am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ 14 Dec 2016 17:17)
ej kurwa mati powiedz mi dlaczego mam cos takiego (zielony pasek idacy w prawo)
http://i.imgur.com/I20cCgI.png

a dopiero mam zajete 1/7 dysku? :(
jak to naprawiuc :(


Rzucic nim o sciane.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Dec 14 2016 10:26am
czemu jestes dla mnie niemily?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 14 2016 10:26am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ Dec 14 2016 05:26pm)
czemu jestes dla mnie niemily?


cry cuz low jd
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Dec 14 2016 11:11am
Może ktoś ma pomysł jak rozwiązać mój problem.
Chory jestem i z nudów ściągnąłem sobie world of tanks.
Problem polega na tym, że po kilku minutach grania ekran się wyłącza, dźwięk jakiś na słuchawkach dalej słychać, ale już nie idzie wrócić - trzeba resetować kompa.
Jakby sterownik ekranu przestał odpowiadać.
Nie wiem jak w innych grach bo w nic nie grałem w sumie oprócz d2 wcześniej, ale d2 ma wymagania sprzed kilkunastu lat, więc się nie liczy.

Robiłem update BIOSU, zmianę sterów grafiki, reinstalacje windowsa (z win10 na win7) . YT w hd czy wiele zadań na raz nie powoduje tego problemu.

Podzespoły:
Proc i5 2500k
Radeon HD 6870
Dysk Corsair force GS
płyta główna MSI B75MA-E33
ram 8gb nie pamiętam jaki.

W biosie nie bawiłem się mnożnikami, bo w nic nie gram i nie było potrzeby.

Any ideas?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 14 2016 11:12am
Quote (Xaud @ Dec 14 2016 06:11pm)
Może ktoś ma pomysł jak rozwiązać mój problem.
Chory jestem i z nudów ściągnąłem sobie world of tanks.
Problem polega na tym, że po kilku minutach grania ekran się wyłącza, dźwięk jakiś na słuchawkach dalej słychać, ale już nie idzie wrócić - trzeba resetować kompa.
Jakby sterownik ekranu przestał odpowiadać.
Nie wiem jak w innych grach bo w nic nie grałem w sumie oprócz d2 wcześniej, ale d2 ma wymagania sprzed kilkunastu lat, więc się nie liczy.

Robiłem update BIOSU, zmianę sterów grafiki, reinstalacje windowsa (z win10 na win7) . YT w hd czy wiele zadań na raz nie powoduje tego problemu.

Podzespoły:
Proc i5 2500k
Radeon HD 6870
Dysk Corsair force GS
płyta główna MSI B75MA-E33
ram 8gb nie pamiętam jaki.

W biosie nie bawiłem się mnożnikami, bo w nic nie gram i nie było potrzeby.

Any ideas?


ram
Go Back To Polska Topic List
Prev1815816817818819875Next
Add Reply New Topic New Poll