d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1814815816817818930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 31 2009 03:54am
typ mi napisal 'anyways you should know that smiter reaches the max ias with 30ias pb and blabla'
to prawda? what the heck! to dlaczego 40ias jest drozszy od 30? :>

odrazu fixne pytanko

czy oplaca sie Grief Pb 37 397 + Anni 20 19 5 za 270fg ??

eu sc nld

This post was edited by SimSimSalabim on Oct 31 2009 03:55am
Member
Posts: 6,921
Joined: Jul 22 2008
Gold: 1,550.00
Oct 31 2009 03:56am
Quote (SimSimSalabim @ 31 Oct 2009 10:54)
typ mi napisal 'anyways you should know that smiter reaches the max ias with 30ias pb and blabla'
to prawda? what the heck! to dlaczego 40ias jest drozszy od 30? :>


40 ias drozszy cuz perf, ludzie lubia kupowac takie rzeczy, phase ma base -30 wsm, z 30 iasu + fana na pewno osiagnie 6fpa
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 31 2009 04:01am
Quote (kapsel47 @ Oct 31 2009 09:56am)
40 ias drozszy cuz perf, ludzie lubia kupowac takie rzeczy, phase ma base -30 wsm, z 30 iasu + fana na pewno osiagnie 6fpa


czym jest wsm? :P
Member
Posts: 6,921
Joined: Jul 22 2008
Gold: 1,550.00
Oct 31 2009 04:06am
Quote (SimSimSalabim @ 31 Oct 2009 11:01)
czym jest wsm? :P


base weapon speed, in game very fast to -20 lub nizej(im nizszy wsm, tym lepsza predkosc)

przykladowo

ba grief, ba ma wsm 0, z 30 ias wyciagnie -30 wsm czyli 7fpa smite zakladajac ze masz lvl 25 fana, ba nawet 40 ias sam nie wyciagnie max iasu, musisz miec co jeszcze
pb grief, pb ma wsm -30, z 30 ias wyciagnie -60 wsm czyli 6fpa zakladajac ze masz lvl 25 fana, wiec mozesz zignorowac itemy z iasem
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 31 2009 05:16am
Quote (kapsel47 @ Oct 31 2009 10:06am)
base weapon speed, in game very fast to -20 lub nizej(im nizszy wsm, tym lepsza predkosc)

przykladowo

ba grief, ba ma wsm 0, z 30 ias wyciagnie -30 wsm czyli 7fpa smite zakladajac ze masz lvl 25 fana, ba nawet 40 ias sam nie wyciagnie max iasu, musisz miec co jeszcze
pb grief, pb ma wsm -30, z 30 ias wyciagnie -60 wsm czyli 6fpa zakladajac ze masz lvl 25 fana, wiec mozesz zignorowac itemy z iasem


wielkie dzieki za odp! teraz juz rozumiem : D

jak myslicie co byloby lepsze dla mitera?
coh + coa
czy forti + kiras
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 31 2009 05:18am
Quote (SimSimSalabim @ 31 Oct 2009 12:16)
wielkie dzieki za odp! teraz juz rozumiem : D

jak myslicie co byloby lepsze dla mitera?
coh + coa
czy forti + kiras


smitera ?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 31 2009 05:33am
Quote (SimSimSalabim @ 31 Oct 2009 12:16)
wielkie dzieki za odp! teraz juz rozumiem : D

jak myslicie co byloby lepsze dla mitera?
coh + coa
czy forti + kiras


eni + czako?
Jak masz bb to coa z jahami.
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 31 2009 05:46am
Quote (zaki @ Oct 31 2009 11:18am)
smitera ?


tak : D

Quote (SilentSpamer @ Oct 31 2009 11:33am)
eni + czako?
Jak masz bb to coa z jahami.


nie mam bb :\
eni shako mowisz, hm...


a jeszcze takie pytanko, jezeli mam life tapa z exile, to czy powinienem zamienic dracsy na np bloodfisty?
czy moze dodatkowa szansa na rzucenie life tapa z dracsow jednak sie przydaje? zreszta sila/ll tez dobre

This post was edited by SimSimSalabim on Oct 31 2009 05:53am
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Oct 31 2009 06:07am
ktora gildia placi za guild points i do ktorej mozna latwo sie dostac, zna ktos takowe?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 31 2009 06:18am
Quote (SimSimSalabim @ 31 Oct 2009 12:46)
tak : D



nie mam bb :\
eni shako mowisz, hm...


a jeszcze takie pytanko, jezeli mam life tapa z exile, to czy powinienem zamienic dracsy na np bloodfisty?
czy moze dodatkowa szansa na rzucenie life tapa z dracsow jednak sie przydaje? zreszta sila/ll tez dobre


ll nie dziala z pchnieciem. Jezeli masz grief ba 40ias (lub pb z jakimkolwiek ias) to chyba bloodsy bylyby najlepsze (ew. rekawice posiadaje str, dex i life).
Go Back To Polska Topic List
Prev1814815816817818930Next
Closed New Topic New Poll