Mam pytanie. w TV 4K mam 4 złącza HDMI, z czego, cytat:
"Mamy tutaj do dyspozycji m.in cztery złącza HDMI (dwa pierwsze w wersji 2.0a)"
Myślałem zatem, że jeśli podłącze urządzenie na HDMI 3 albo 4, to nie uzyskam więcej niż 30 fps w 4K, natomiast po podłączeniu komputera do HDMI 3 mam normalnie nawet w monitoringu i benchmarku 60 fps w rozdzielczości 4K. O co z tym chodzi w takim razie? Mogę spokojnie podpinać kompa do 3/4 bez żadnych strat? Jaki jest cel tego 2.0a?
I jeszcze jedno:
Na karcie Nvidii mogłem swobodnie jednym kliknięciem przełączyć obraz z Monitora na TV, dosłownie miałem 'tick' do zaznaczenia albo obydwa albo jeden z nich nawet bez potrzeby skrótów klawiszowych, mam w tej chwili Radeona i w ATI jedyne co mi się udało wykombinować to duplikowanie obrazu z monitora na TV, ale to nie o to chodzi. Chciałbym też tak mieć możliwość wyłączyć całkiem monitor albo TV i tylko na jednym obraz mieć. Ktoś kojarzy w kartach Radeona jak to zrobić?


Mogę mieć jedynie klonowanie 1,2 i 2,1. :/
This post was edited by PQA on Nov 30 2016 03:50am