d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1813814815816817875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Nov 26 2016 01:25pm
CAL1 jak do 200zl. Do 400 CAL2
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 26 2016 01:45pm
Zapomnialem zaznaczyc -> bezprzewodowe.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 26 2016 07:16pm
Quote (zYwi3c @ Nov 26 2016 08:45pm)
Zapomnialem zaznaczyc -> bezprzewodowe.


Tylko iphone
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 27 2016 03:37am
Quote (zYwi3c @ Nov 26 2016 08:04pm)
Mamy tutaj jakis audifili? Sluchawki na silke chce sobie kupic, ale nei chce wydawac 1500zł na Beatsy.
Takie cos mi wpadlo w oko polecane na mp3forum: http://www.meeaudio.com/Wave

Co sadzicie? Na alledrogo 219zł.


hehe
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2016 03:44am
Mam pytanie. w TV 4K mam 4 złącza HDMI, z czego, cytat:
"Mamy tutaj do dyspozycji m.in cztery złącza HDMI (dwa pierwsze w wersji 2.0a)"

Myślałem zatem, że jeśli podłącze urządzenie na HDMI 3 albo 4, to nie uzyskam więcej niż 30 fps w 4K, natomiast po podłączeniu komputera do HDMI 3 mam normalnie nawet w monitoringu i benchmarku 60 fps w rozdzielczości 4K. O co z tym chodzi w takim razie? Mogę spokojnie podpinać kompa do 3/4 bez żadnych strat? Jaki jest cel tego 2.0a?

I jeszcze jedno:

Na karcie Nvidii mogłem swobodnie jednym kliknięciem przełączyć obraz z Monitora na TV, dosłownie miałem 'tick' do zaznaczenia albo obydwa albo jeden z nich nawet bez potrzeby skrótów klawiszowych, mam w tej chwili Radeona i w ATI jedyne co mi się udało wykombinować to duplikowanie obrazu z monitora na TV, ale to nie o to chodzi. Chciałbym też tak mieć możliwość wyłączyć całkiem monitor albo TV i tylko na jednym obraz mieć. Ktoś kojarzy w kartach Radeona jak to zrobić? :(



Mogę mieć jedynie klonowanie 1,2 i 2,1. :/

This post was edited by PQA on Nov 30 2016 03:50am
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 30 2016 04:00am
Widze, ze radeony wciaz maja cudowny soft. Niestety nie moge pomoc, bo nie mialem stycznosci z takimi bajerami.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2016 04:05am
Quote (Majonez @ Nov 30 2016 11:00am)
Widze, ze radeony wciaz maja cudowny soft. Niestety nie moge pomoc, bo nie mialem stycznosci z takimi bajerami.


Już nie mówiąc o tym, że te klonowanie jest do dupy, bo dźwięk zostaje na głośnikach tych podpiętych do komputera, a nie na glośnikach od telewizora.
W Nvidii to się samo automatycznie przełączało, jeśli zaznaczony był TV, to dźwięk szedł automatycznie przez HDMI TV -> Głośniki na optyku z TV, jeśli Dell to prawidłowo głośniki podpięte do komputera.

This post was edited by PQA on Nov 30 2016 04:07am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 30 2016 04:06am
Jezeli masz klonowanie, to na TV nie masz 4k tylko upscalowane FHD - monitor przeciez tez jest FHD, a klon musi trzymac ta sama rozdzielczosc.
Odlacz drugi monitor, podlacz sam TV, odpal jakas gierke bez fullscreen windowed i ustaw tam na twardo 4k, to zobaczysz czy jest 30 czy 60 fps.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Nov 30 2016 04:07am
Quote (markov @ Nov 30 2016 11:06am)
Jezeli masz klonowanie, to na TV nie masz 4k tylko upscalowane FHD - monitor przeciez tez jest FHD, a klon musi trzymac ta sama rozdzielczosc.
Odlacz drugi monitor, podlacz sam TV, odpal jakas gierke bez fullscreen windowed i ustaw tam na twardo 4k, to zobaczysz czy jest 30 czy 60 fps.


No też o tym pomyślałem właśnie, że klonowanie jest bezsensowne, bo 1080p jest monitor.
Ale na razie nawet nie wiem jak zrobić tak jak w Nvidii, wyżej opisane. :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1813814815816817875Next
Add Reply New Topic New Poll