d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1811812813814815930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Oct 30 2009 03:20am
Quote (zaki @ 30 Oct 2009 08:12)
chce sie kurwa dowiedziec pajacu ^^


Donor Forum daje Ci możliwość kupna różnych rzeczy za fg.. Ipody, jakieś telefony, płatki czekoladowe - wszystko tam za fg kupisz.
Nie wiem dokładnie co tam jeszcze jest, ale z tego co wiem to dużo miejsc do spamu (hb topy itd.).
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Oct 30 2009 03:23am
Quote (Tedd @ 30 Oct 2009 11:20)
Donor Forum daje Ci możliwość kupna różnych rzeczy za fg.. Ipody, jakieś telefony, płatki czekoladowe - wszystko tam za fg kupisz.
Nie wiem dokładnie co tam jeszcze jest, ale z tego co wiem to dużo miejsc do spamu (hb topy itd.).


zgadza się miejsca jest dużo ^_^
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 30 2009 03:37am
co lepsze, exile vortex czy st?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 30 2009 04:13am
Quote (SimSimSalabim @ 30 Oct 2009 10:37)
co lepsze, exile vortex czy st?


st = wieksza szansa na blok przy mniejszej ilosci dex
vortex = wiecej def...

A def nie jest taki istotny. ;]
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Oct 30 2009 04:15am
Quote (SimSimSalabim @ 30 Oct 2009 10:37)
co lepsze, exile vortex czy st?


ST > all :)
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 30 2009 05:05am
a jaki armor najlepszy dla smita?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 30 2009 05:06am
Quote (SimSimSalabim @ 30 Oct 2009 12:05)
a jaki armor najlepszy dla smita?


enigma
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 30 2009 06:56am
Quote (SilentSpamer @ 30 Oct 2009 13:06)
enigma


imo coh
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Oct 30 2009 07:19am
Quote (Nowgoinsane @ 30 Oct 2009 13:56)
imo coh


jak ma robić tele to eni raczej ^^ a w coh to raczej nie zrobi, no i oczywiście siła z enigmy :)
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 30 2009 07:22am
Quote (X_FATOOM_X @ Oct 30 2009 01:19pm)
jak ma robić tele to eni raczej ^^ a w coh to raczej nie zrobi, no i oczywiście siła z enigmy :)


hm... moze dodam ze chce nim siac rozpierdol wsrod uberow
mam zamiar troche na organy polatac ^^ takze chyba nn tele ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1811812813814815930Next
Closed New Topic New Poll