d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18108118128138141249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 13 2010 09:43am
Quote (lyzeff @ 13 Nov 2010 17:38)
iso przykład fajnego bug belta


Jest tylko 1 bug belt. Moge Ci dac s/s jak chcesz.
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Nov 13 2010 09:59am
Quote (miki2387 @ Nov 13 2010 05:43pm)
Jest tylko 1 bug belt. Moge Ci dac s/s jak chcesz.


mozesz zarzucic tutaj
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Nov 13 2010 10:07am
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Nov 13 2010 10:09am
w jaki sposób moge ulepszyc Wirotarcze i ile razy ?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 13 2010 10:10am
Quote (Erg_zolw @ Nov 13 2010 04:09pm)
w jaki sposób moge ulepszyc Wirotarcze i ile razy ?


z nia juz nic nie zrobisz

e: jakis bug chyba jest na defa

This post was edited by groch55 on Nov 13 2010 10:10am
Member
Posts: 3,732
Joined: Jul 21 2006
Gold: 18,860.20
Nov 13 2010 10:12am
mam armor barlogowa skóra eth 14/14
chce go zbugować, tal thul ptopaz
ii

i właśnie nic :D nie buguje się :P ktoś wie o co chodzi?
tego typu nie można bugować ?
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Nov 13 2010 10:12am
Quote (groch55 @ Nov 13 2010 04:10pm)
z nia juz nic nie zrobisz

e: jakis bug chyba jest na defa


no to o to mi chodzi ;p

a w jaki sposob probowalem ko lem p dia i thul tal p topaz i nic nie daje;/


Quote (Pumer @ Nov 13 2010 04:12pm)
mam armor barlogowa skóra eth 14/14
chce go zbugować, tal thul ptopaz
ii

i właśnie nic :D nie buguje się :P ktoś wie o co chodzi?
tego typu nie można bugować ?


uzyj lem ko p dia i zobacz czy sa efekty

This post was edited by Erg_zolw on Nov 13 2010 10:13am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 13 2010 10:13am
Quote (Pumer @ Nov 13 2010 04:12pm)
mam armor barlogowa skóra eth 14/14
chce go zbugować, tal thul ptopaz
ii

i właśnie nic :D nie buguje się :P ktoś wie o co chodzi?
tego typu nie można bugować ?


powinno sie zbugowac ile sox wyszlo ??
Member
Posts: 3,732
Joined: Jul 21 2006
Gold: 18,860.20
Nov 13 2010 10:13am
nie buguje się w ogóle, 4sox runy i perf w kostce dalej są
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 13 2010 10:16am
Quote (Pumer @ 13 Nov 2010 18:13)
nie buguje się w ogóle, 4sox runy i perf w kostce dalej są


Nie moze byc superior. Musi byc zwykla, bez ed i bez dura dodatkowej.
Go Back To Polska Topic List
Prev18108118128138141249Next
Add Reply New Topic New Poll