d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1809810811812813875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Nov 6 2016 07:25am
Quote (Majonez @ Nov 6 2016 02:06pm)
Nawet uzywany weller bedzie duzo drozszy od chinczyka, ale wellerki sa najlepsze na rynku.
Ale chinski Aoyue tez jest godny polecenia. Ja uzywam ich sprzetow od kilku lat i wszystko dziala bez problemow. Ojciec z kolei uzywa wellerki od trzydziestu lat i wciaz dziala jak nowa.


weller najtanszy ~250 zł
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 6 2016 09:02am
Quote (Majonez @ Nov 6 2016 01:25pm)
A co sie zepsulo?


Dzialal dzialal i przestal.. sekcja zasilania mogla jebnac, albo chuj wie : P
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 6 2016 09:12am
Quote (Rushe @ 6 Nov 2016 17:02)
Dzialal dzialal i przestal.. sekcja zasilania mogla jebnac, albo chuj wie : P


Moge obejrzec, ale nie gwarantuje, ze naprawie. Juz kilka lenovo ze zjebana plyta glowna zwracalem.
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 6 2016 09:22am
Quote (Majonez @ Nov 6 2016 03:12pm)
Moge obejrzec, ale nie gwarantuje, ze naprawie. Juz kilka lenovo ze zjebana plyta glowna zwracalem.


A gdzie moge Ci go podrzucic>?
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 8 2016 10:31am
Jakiemus dzieciakowi udalo sie wpierdolic 3 plyty do ps3 xd
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Nov 8 2016 10:36am
I co mówi marta?

Co to za gierka to ostatnie?
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2016 10:38am
Quote (Majonez @ Nov 8 2016 04:31pm)
Jakiemus dzieciakowi udalo sie wpierdolic 3 plyty do ps3 xd
http://i.imgur.com/IupsPTy.jpg


Dobry agent :D
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 8 2016 10:47am
Quote (Majonez @ 8 Nov 2016 18:31)
Jakiemus dzieciakowi udalo sie wpierdolic 3 plyty do ps3 xd
http://i.imgur.com/IupsPTy.jpg


Ile zainkasujesz za wyjęcie i włożenie stacji dysków :D ?
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 8 2016 10:48am
Quote (Damundo @ 8 Nov 2016 18:36)
I co mówi marta?

Co to za gierka to ostatnie?


F1 2012.

Quote (RavenN @ 8 Nov 2016 18:47)
Ile zainkasujesz za wyjęcie i włożenie stacji dysków :D ?


8 dych, troche roboty to wymaga.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Nov 8 2016 10:50am
Chyba kpisz.
Go Back To Polska Topic List
Prev1809810811812813875Next
Add Reply New Topic New Poll