Quote (Saskey @ Aug 12 2013 07:04pm)
nie zawsze dywizja oddaje rzeczywiste elo ;s
widziales tego skrina co wstawialem jak bylem g2, podemna low i hihg platynki a last pickiem byl diax? ten skrin akurat fajnie pokazuje niemiarodajnosc pomiedzy dywizjami/ligami, a realnym elo
Czemu siedzisz na silver V w takim razie? Masz skilla to wbij przynajmniej tą platynę xD