d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev180818283841473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2013 01:07pm
jak to jest wygrałem kilka gier rankingowych pod rząd z 2-3 przed seria, 2 wygrane w serii od razu i teraz 3 winy w nowej dywizji, dostaję po 6-8 punktów za wina. Jak to jest.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 12 2013 01:10pm
Quote (rruummuunn @ 12 Aug 2013 20:07)
jak to jest wygrałem kilka gier rankingowych pod rząd z 2-3 przed seria, 2 wygrane w serii od razu i teraz 3 winy w nowej dywizji, dostaję po 6-8 punktów za wina. Jak to jest.


cudownie jest
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2013 01:10pm
Quote (EustachyMotyka @ 12 Aug 2013 22:10)
cudownie jest


<5>
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,563.39
Aug 12 2013 01:28pm
Quote (rruummuunn @ Aug 12 2013 07:10pm)
<5>


Jesteś w dywizji I teraz?
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 01:32pm
Quote (zALC @ Aug 12 2013 09:28pm)
Jesteś w dywizji I teraz?


pewnie ta
@rumun
niskie mmr masz jak jestes w Idywizji i tyle dostajesz. schodki beda przy 9xlp xd
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,563.39
Aug 12 2013 01:35pm
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 07:32pm)
pewnie ta
@rumun
niskie mmr masz jak jestes w Idywizji i tyle dostajesz. schodki beda przy 9xlp xd


Jeśli do tej pory dostawał normalnie to raczej tu chodzi o to, że rozegrał dużo gier w danej dywizji i system go przydzielil do niej. Chujowa sprawa
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 01:37pm
Quote (zALC @ Aug 12 2013 09:35pm)
Jeśli do tej pory dostawał normalnie to raczej tu chodzi o to, że rozegrał dużo gier w danej dywizji i system go przydzielil do niej. Chujowa sprawa


przejebane bedzie przy 9x lp gdzie moze byc tak ze +1 albo +0 bedzie dostawac ;D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 12 2013 01:59pm
O CHUJ XD sa plusy tego, ze spadlem! DOSTAJE NORMALNIE PUNKTY! obym dostawal w silver 1 tez po 17 za wina, a nie 5 punktow znowu.
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 12 2013 01:59pm
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 07:04pm)
nie zawsze dywizja oddaje rzeczywiste elo ;s
widziales tego skrina co wstawialem jak bylem g2, podemna low i hihg platynki a last pickiem byl diax? ten skrin akurat fajnie pokazuje niemiarodajnosc pomiedzy dywizjami/ligami, a realnym elo


Czemu siedzisz na silver V w takim razie? Masz skilla to wbij przynajmniej tą platynę xD
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Aug 12 2013 02:00pm
widze robienie tej przerwy cos ci od kilku dni nie wychodzi
Go Back To Polska Topic List
Prev180818283841473Next
Add Reply New Topic New Poll