Quote (zYwi3c @ 12 May 2013 22:12)
Jeszcze nie mam weny - ale jak bedzie cieplej, to juz mam ugadane rolki 3x w tyg, a po treningach z kumplem na plaze bedziemy chodzic i HIIT robic.
żebyś się nie zdziwił jak Ci metablizm zwolni przy tych 1500kcal dziennie, sam za mało wrzucałem kalorii i nie robiłem aero i mi metabolizm przez to zwolnił masakrycznie
nie było paliwa do palenia fatu, 300kcal dziennie w górę i w tydzień 1cm w pasie poszło odrazu