d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev18081828384496Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 12 2013 03:11pm
Quote (myl0rd @ 12 May 2013 22:41)
osłabiony lekką chorobą nie ma siły na gotowanie, więc zabrałem się za śmieci:

http://i.imgur.com/1WJgkpt.jpg


desperados...

sam robiłeś ciasto? trochę mało na nim składników
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 12 2013 03:12pm
Quote (myl0rd @ 12 May 2013 22:11)
robisz aeroby?


Jeszcze nie mam weny - ale jak bedzie cieplej, to juz mam ugadane rolki 3x w tyg, a po treningach z kumplem na plaze bedziemy chodzic i HIIT robic.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 12 2013 03:14pm
Quote (zYwi3c @ 12 May 2013 22:12)
Jeszcze nie mam weny - ale jak bedzie cieplej, to juz mam ugadane rolki 3x w tyg, a po treningach z kumplem na plaze bedziemy chodzic i HIIT robic.


żebyś się nie zdziwił jak Ci metablizm zwolni przy tych 1500kcal dziennie, sam za mało wrzucałem kalorii i nie robiłem aero i mi metabolizm przez to zwolnił masakrycznie

nie było paliwa do palenia fatu, 300kcal dziennie w górę i w tydzień 1cm w pasie poszło odrazu
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 12 2013 03:22pm
Quote (myl0rd @ 12 May 2013 22:14)
żebyś się nie zdziwił jak Ci metablizm zwolni przy tych 1500kcal dziennie, sam za mało wrzucałem kalorii i nie robiłem aero i mi metabolizm przez to zwolnił masakrycznie

nie było paliwa do palenia fatu, 300kcal dziennie w górę i w tydzień 1cm w pasie poszło odrazu


Hmm, narazie jest ok - bo ja rotuje - w DNT 1600 kalorii, a w DT 2100/2200
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
May 12 2013 03:38pm
Quote (zYwi3c @ 12 May 2013 22:22)
Hmm, narazie jest ok - bo ja rotuje - w DNT 1600 kalorii, a w DT 2100/2200


robiłem tak samo

fakt, że ja na siłę zaniżyłem kalorie, wierzyłem w super efekty, co jest kompletną bzdurą ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 12 2013 03:59pm
Quote (myl0rd @ 12 May 2013 22:38)
robiłem tak samo

fakt, że ja na siłę zaniżyłem kalorie, wierzyłem w super efekty, co jest kompletną bzdurą ;)


Ja az tak duzo nie zaniczylem, w DNT -20%, a w DT +5%. Ale za jakies 2/3 tyg mam plan pojechac z 2 tyg na 0 kalorycznym, zeby wlasnie mniej wiecej 'naprawic' metabolizm. A potem znowu z miesiac redukcji - i wtedy znowu z 2/3 tyg zero kaloryczne i slow bulk
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 13 2013 05:26am

dawno nic mi tak pyska nie wyparzyło
Member
Posts: 772
Joined: Apr 23 2012
Gold: 75.00
May 13 2013 05:47am
Quote (1970 @ 13 May 2013 13:26)
http://fanlidla.pl/files/g/2_39749_43_Papryka_Jalapenos_12.jpg
dawno nic mi tak pyska nie wyparzyło


w lidlu kupiles?
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 13 2013 05:49am
Quote (1970 @ May 13 2013 12:26pm)
http://fanlidla.pl/files/g/2_39749_43_Papryka_Jalapenos_12.jpg
dawno nic mi tak pyska nie wyparzyło


jalapeno tracą moc w zalewie ;c
Opierdol sobie paprykę jagodową to wysrasz żołądek
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 13 2013 05:50am
Quote (szmilu @ 13 May 2013 13:47)
w lidlu kupiles?


tak
reklamowali się że niby tydzień meksykański albo coś i tylko te papryczki były warte uwagi, wszystko inne to jakieś gówno
Quote (Pozdrawiam @ 13 May 2013 13:49)
jalapeno tracą moc w zalewie ;c
Opierdol sobie paprykę jagodową to wysrasz żołądek


w sumie w połowie słoika już nie było takie ostre ale i tak kawałki z pestkami dawały rade

This post was edited by 1970 on May 13 2013 05:51am
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384496Next
Add Reply New Topic New Poll