d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev18081828384469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 7 2013 12:23pm
Quote (anywayACID @ 7 Apr 2013 20:16)
Moze i glupio to brzmi ze tak ojciec ciagle i ojciec, ale przygotowuje sie malymi kroczkami do rekrutacji w pazdzierniku do policji w Niemczech ;P


bedziesz scigal polakow, ktorzy nie placa przygranicznych podatkow? :P
spoko, ojciec, koledzy - kazda motywacja jest dobra

mnie na przyklad motywuja wasze wyniki ktore tu wklejacie ;]
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 7 2013 03:13pm
Quote (Grigo @ 7 Apr 2013 19:22)
Do policji? brzmi jakby ojciec chciał Cię wepchnąć do jakiś oddziałów specjalnych :P


sam był, a prawda taka ze predzej czy pozniej sam chce tam trafic, specjalne to ten w sumie wymarzony szczyt kariery :)
Quote (cOr @ 7 Apr 2013 19:23)
bedziesz scigal polakow, ktorzy nie placa przygranicznych podatkow? :P
spoko, ojciec, koledzy - kazda motywacja jest dobra

mnie na przyklad motywuja wasze wyniki ktore tu wklejacie ;]


pałował niemców w pierwszej kolejnosci !:P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 7 2013 03:14pm
7km dzisiaj, ostatnio średniawo mi się biega, ból kostki.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 7 2013 03:18pm
Quote (b0b3k @ 7 Apr 2013 22:14)
7km dzisiaj, ostatnio średniawo mi się biega, ból kostki.


we wtorek/srode przychodzi moj forerunner <3 Jakas motywacja bedzie, biorac pod uwage dzisiejsze osiagi .. :)
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Apr 7 2013 03:20pm
Quote (b0b3k @ Apr 7 2013 10:14pm)
7km dzisiaj, ostatnio średniawo mi się biega, ból kostki.


boli ale biegac trzeba? :D Mam ten sam problem, wlasciwie jestem z siebie dumny ze trzy dni temu zrobilem sobie dzien przerwy.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 8 2013 09:32am
Zrobiłem sobie dzisiaj trening obwodowy mając włączone endomondo, niestety ukradło 10 minut, bo trening trwa zawsze 41 minut, a wg endomondo trwał krócej...
i jeszcze pytanko, co oznaczają te pucharki?



Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 8 2013 09:35am
obwodowy..? czyli? czemu tylko 260m ?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 8 2013 09:37am
Quote (anywayACID @ 8 Apr 2013 16:35)
obwodowy..? czyli? czemu tylko 260m ?


To jest trening wykonywany w domu, w miejscu :D Z tego co widziałem to wszystkim co robili pokazuje jakieś dystanse, u mnie na mapce miałem jakbym biegał po klatce schodowej :D
Robię ten trening: http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-Spartakusa-wiecej-miesni-lepsza-rzezba,4075,1
e/ Położyłem telefon na parapecie i złapał GPSa, może z wyłączonym byłoby lepiej to robić?

This post was edited by Grigo on Apr 8 2013 09:37am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 8 2013 09:46am
ale co chciales osiagnac z tym gpsem? co zmierzyc?
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Apr 8 2013 09:55am
Quote (cOr @ Apr 8 2013 05:46pm)
ale co chciales osiagnac z tym gpsem? co zmierzyc?


pewnie spalone kalorie
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384469Next
Add Reply New Topic New Poll