Quote (myl0rd @ Nov 20 2012 07:47pm)
dość sporo zarobiłem na sprzedaży legacy natalii, dałem za hełm, zbroje i buty ~80m kiedyś, a poszło niedawno za 400m
nie mam już dużo golda, lekko ponad 100m, a jeszcze muszę mempo kupić, na które potrzebuje z 4x tyle + jakiś amulet z iasem
pokaz barbęę