Quote (CholeraJasna @ 19 Sep 2011 21:02)
Skoro ja nie umiem to Ty powinieneś zakończyć swoją karierę z lolem.
No, bo grałeś ze mną jak się uczyłem i miałem 5 lvl konta ;DDDD
Quote (luksus @ 19 Sep 2011 21:02)
tak jakims programikiem ingerujesz w db riotu
prawdziwe
Nie, ingerujesz w grę tak samo jak podmienieniem kilku linijek w pliku instalacyjnym gry z server buisy robiło się ONLINE

(bardzo pomocne było to w czerwcu gdy były non stop BUSY serwerki)
Nie wiem jak to działa, ale pewnie tak samo jak wszelkie wallhacki, aimboty czy inne rzeczy w grach.