d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev180818283844030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Sep 19 2011 01:12pm
Quote (CholeraJasna @ 19 Sep 2011 21:02)
Skoro ja nie umiem to Ty powinieneś zakończyć swoją karierę z lolem.


No, bo grałeś ze mną jak się uczyłem i miałem 5 lvl konta ;DDDD
Quote (luksus @ 19 Sep 2011 21:02)
tak jakims programikiem ingerujesz w db riotu

prawdziwe


Nie, ingerujesz w grę tak samo jak podmienieniem kilku linijek w pliku instalacyjnym gry z server buisy robiło się ONLINE :) (bardzo pomocne było to w czerwcu gdy były non stop BUSY serwerki)
Nie wiem jak to działa, ale pewnie tak samo jak wszelkie wallhacki, aimboty czy inne rzeczy w grach.
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 01:13pm
Quote (Redel @ Sep 19 2011 09:12pm)
No, bo grałeś ze mną jak się uczyłem i miałem 5 lvl konta ;DDDD


Nie, ingerujesz w grę tak samo jak podmienieniem kilku linijek w pliku instalacyjnym gry z server buisy robiło się ONLINE :) (bardzo pomocne było to w czerwcu gdy były non stop BUSY serwerki)
Nie wiem jak to działa, ale pewnie tak samo jak wszelkie wallhacki, aimboty czy inne rzeczy w grach.


Nie, widziałem jak grasz teraz.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 19 2011 01:13pm
Quote (Redel @ 19 Sep 2011 21:12)
No, bo grałeś ze mną jak się uczyłem i miałem 5 lvl konta ;DDDD


Nie, ingerujesz w grę tak samo jak podmienieniem kilku linijek w pliku instalacyjnym gry z server buisy robiło się ONLINE :) (bardzo pomocne było to w czerwcu gdy były non stop BUSY serwerki)
Nie wiem jak to działa, ale pewnie tak samo jak wszelkie wallhacki, aimboty czy inne rzeczy w grach.


Nie masz najmniejszego pojecia o tym co lezy po stronie serwera, a co po stronie clienta. Nie osmieszaj sie.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Sep 19 2011 01:15pm
Quote (CholeraJasna @ 19 Sep 2011 21:13)
Nie, widziałem jak grasz teraz.


Możemy zagrać 1 v 1, proste.

Quote (Saygon @ 19 Sep 2011 21:13)
Nie masz najmniejszego pojecia o tym co lezy po stronie serwera, a co po stronie clienta. Nie osmieszaj sie.


Ja bym tego ośmieszaniem się nie nazwał. Chyba ten temat jest od zadawania pytań/dowiadywania się nowych rzeczy?
To, że zamiast wyjść z domu ty nerdzisz przed kompem studiując różne (dziwne) rzeczy to tylko i wyłącznie twoja sprawa.
Ja jedynie przedstawiłem swoją opinię.
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 19 2011 01:16pm
Quote (Redel @ Sep 19 2011 08:12pm)
No, bo grałeś ze mną jak się uczyłem i miałem 5 lvl konta ;DDDD


Nie, ingerujesz w grę tak samo jak podmienieniem kilku linijek w pliku instalacyjnym gry z server buisy robiło się ONLINE :) (bardzo pomocne było to w czerwcu gdy były non stop BUSY serwerki)
Nie wiem jak to działa, ale pewnie tak samo jak wszelkie wallhacki, aimboty czy inne rzeczy w grach.


wiem ze serwer robil sie online po jakiejs tam kombinacji strzalek
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Sep 19 2011 01:16pm
Quote (Redel @ 19 Sep 2011 21:12)
No, bo grałeś ze mną jak się uczyłem i miałem 5 lvl konta ;DDDD


Nie, ingerujesz w grę tak samo jak podmienieniem kilku linijek w pliku instalacyjnym gry z server buisy robiło się ONLINE :) (bardzo pomocne było to w czerwcu gdy były non stop BUSY serwerki)
Nie wiem jak to działa, ale pewnie tak samo jak wszelkie wallhacki, aimboty czy inne rzeczy w grach.


;DDD
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 01:17pm
Quote (Redel @ Sep 19 2011 09:15pm)
Możemy zagrać 1 v 1, proste.



Ja bym tego ośmieszaniem się nie nazwał. Chyba ten temat jest od zadawania pytań/dowiadywania się nowych rzeczy?
To, że zamiast wyjść z domu ty nerdzisz przed kompem studiując różne (dziwne) rzeczy to tylko i wyłącznie twoja sprawa.
Ja jedynie przedstawiłem swoją opinię.


I na 1v1 pickniesz leblanc? :lol:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 19 2011 01:18pm
Quote (Redel @ 19 Sep 2011 21:15)
Możemy zagrać 1 v 1, proste.



Ja bym tego ośmieszaniem się nie nazwał. Chyba ten temat jest od zadawania pytań/dowiadywania się nowych rzeczy?
To, że zamiast wyjść z domu ty nerdzisz przed kompem studiując różne (dziwne) rzeczy to tylko i wyłącznie twoja sprawa.
Ja jedynie przedstawiłem swoją opinię.


Nie studiuje nic dziwnego. Nie jestem na uniwersytecie.
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Sep 19 2011 01:21pm
1v1 w lola to troche tak jakby grac 1v1 w siatkowke :<
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 19 2011 01:22pm
Quote (ShamaU @ 19 Sep 2011 21:21)
1v1 w lola to troche tak jakby grac 1v1 w siatkowke :<


W 5v5 tez na mida nie chodzisz bo trzeba 1v1?
Go Back To Polska Topic List
Prev180818283844030Next
Closed New Topic New Poll