Quote (Saygon @ May 17 2011 02:03am)
Nie wiadomo kiedy bedzie znizka.
Generalnie po opanowaniu podstaw gry nauka jest czysta przyjemnoscia.
Na poczatku mialem 0,1kd, zeby po 850 grach wbic 1,6.
Poczatki sa najgorsze.
wiem, ze nie wiadomo, dlatego trzeba czekac

moglem kupic jak byla ta znizka z miech temu.
mysle ze opanowanie podstaw nie bedzie problemem (biorac pod uwage fakt ze ciuralem ~2lata dote), kwestia przyzwyczajenia i odzwyczajenia sie od lola (strata hajsu, deny).
Dobranoc!