d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18081828384206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 16 2011 07:05pm
Quote (Saygon @ May 17 2011 02:03am)
Nie wiadomo kiedy bedzie znizka.
Generalnie po opanowaniu podstaw gry nauka jest czysta przyjemnoscia.
Na poczatku mialem 0,1kd, zeby po 850 grach wbic 1,6.
Poczatki sa najgorsze.


wiem, ze nie wiadomo, dlatego trzeba czekac :P moglem kupic jak byla ta znizka z miech temu.
mysle ze opanowanie podstaw nie bedzie problemem (biorac pod uwage fakt ze ciuralem ~2lata dote), kwestia przyzwyczajenia i odzwyczajenia sie od lola (strata hajsu, deny).

Dobranoc!
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 16 2011 07:06pm
Quote (luksus @ 17 May 2011 03:05)
wiem, ze nie wiadomo, dlatego trzeba czekac :P moglem kupic jak byla ta znizka z miech temu.
mysle ze opanowanie podstaw nie bedzie problemem (biorac pod uwage fakt ze ciuralem ~2lata dote), kwestia przyzwyczajenia i odzwyczajenia sie od lola (strata hajsu, deny).

Dobranoc!


Lol skoro grales w dote to znasz 90% hero z hona. Czyli teraz tylko szlifujesz skill.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 16 2011 07:11pm
Quote (Saygon @ May 17 2011 02:06am)
Lol skoro grales w dote to znasz 90% hero z hona. Czyli teraz tylko szlifujesz skill.


dobranoc chamie
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 17 2011 11:31am
podbijam
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 17 2011 02:38pm
morduje PR'em z autoataku
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 17 2011 04:01pm
Quote (lszcz @ 17 May 2011 22:38)
morduje PR'em z autoataku


PR z pięcioma shieldbreakerami ma duży damage.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 17 2011 06:51pm
W spotlighcie fluxa to nie vindi ze skinem byl schowany pod mordka blacksmitha tylko ten pan: http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=261613
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 17 2011 06:52pm
Quote (Saygon @ May 18 2011 01:51am)
W spotlighcie fluxa to nie vindi ze skinem byl schowany pod mordka blacksmitha tylko ten pan: http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=261613


kurwa 8k wjebales

e; drogi hon

This post was edited by luksus on May 17 2011 06:52pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 17 2011 06:53pm
Quote (luksus @ 18 May 2011 02:52)
kurwa 8k wjebales

e; drogi hon


No ten temat to jedyne miejsce gdzie moglem to wbic.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 17 2011 06:55pm
Quote (Saygon @ May 18 2011 01:53am)
No ten temat to jedyne miejsce gdzie moglem to wbic.


vieniu widze ze sie oglasza na forum hona ze wymieni konto lola na hona i dorzuci keya d2

pewnie to ten nasz vieniu :o
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384206Next
Add Reply New Topic New Poll