d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev180818283842653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 12 2010 04:29pm
Quote (Patryk1991 @ 12 Aug 2010 23:28)
jedziemy

" otwarted ;)  "

co sadzicie o pokemonach ?


niektore dziewczyny sa za bardzo pomalowane ale "potwor nie potwor byle mial otwor"
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Aug 12 2010 04:29pm
Czy Spark niedługo przejmie obowiązki Rogala?
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Aug 12 2010 04:30pm
Quote (Patryk1991 @ 13 Aug 2010 00:28)
jedziemy

" otwarted ;)  "

co sadzicie o pokemonach ?


bez obrazy ale

Member
Posts: 2,182
Joined: Dec 1 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 12 2010 04:30pm
Quote (Vieniu @ Aug 12 2010 11:29pm)
Czy Spark niedługo przejmie obowiązki Rogala?


Dlaczego ?
Member
Posts: 6,328
Joined: Jun 10 2008
Gold: 219.00
Warn: 100%
Aug 12 2010 04:31pm
Quote (Vonter @ Aug 12 2010 11:30pm)
Dlaczego ?


Od kiedy to nierogal zamyka tematy :angry:
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 12 2010 04:32pm
Quote (Vieniu @ 12 Aug 2010 23:29)
Czy Spark niedługo przejmie obowiązki Rogala?


raczej nie ale u niego "telefon" znaczy to samo co "zamknac topa" :D
/jest bardziej lubiany na sekcji i nie daje 10% za kazdy post :O

This post was edited by colos on Aug 12 2010 04:34pm
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Aug 12 2010 04:32pm
Quote (Vieniu @ Aug 12 2010 10:29pm)
Czy Spark niedługo przejmie obowiązki Rogala?


ktoz to wie :O
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 12 2010 04:33pm
Quote (colos @ 12 Aug 2010 23:32)
raczej nie ale u niego "telefon" znaczy to samo co "zamknac topa" :D


ne rozume :<
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Aug 12 2010 04:33pm
Quote (roft @ 13 Aug 2010 00:33)
ne rozume :<


cze mejt jak tam tico ?:>
Banned
Posts: 1,655
Joined: Jun 25 2010
Gold: 5.21
Warn: 40%
Aug 12 2010 04:35pm
Quote (colos @ Aug 13 2010 12:32am)
raczej nie ale u niego "telefon" znaczy to samo co "zamknac topa" :D
/jest bardziej lubiany na sekcji i nie daje 10% za kazdy post :O


bo nie moze 3H3H3H3H3H3H
Go Back To Polska Topic List
Prev180818283842653Next
Closed New Topic New Poll