nie chce ktos agamy kupic razem z terra?
Quote (Rushe @ May 31 2011 05:28pm)
Mam do was pytanie... Otoz chce wyslac zwierzaka (dokladnie jeza afrykanskiego) z podkarpacia az do Torunia... czym to zrobic? Wiem, ze teraz jest to praktycznie wszedzie zabronione, wiec czym bedzie najbezpieczniej? Dodam, ze paczka musi miec otwory wentylacyjne, a jez bedzie w srodku w terrarium.
pksem