d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18081828384268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 15 2011 12:12pm
Quote (jamjestpan @ May 15 2011 06:38pm)
ozesz przed chwilą moja geniculata przypuściła atak na mój palec, a ja jej chciałem tylko dać jeść  :unsure:


trujonca moze? iksDe
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
May 15 2011 12:14pm
Quote (luksus @ May 15 2011 06:12pm)
trujonca moze? iksDe


jodowata bardzie
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 15 2011 12:15pm
Quote (jamjestpan @ 15 May 2011 19:14)
jodowata bardzie



agresywna gienia? noniemozebyc ;d
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
May 15 2011 12:16pm
Quote (Prezes @ May 15 2011 06:15pm)
agresywna gienia? noniemozebyc ;d


zaskoczyła mnie, przeważnie była potulna jak baranek :D byłem w lekkim szoku :D
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 15 2011 12:17pm
Quote (Prezes @ May 15 2011 07:15pm)
agresywna gienia? noniemozebyc ;d


moja jest pojebana, wszystko atakuje co się rusza i nie rusza
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 29 2011 01:57am
wczoraj maculata wskoczyla na l8
niezly przyrost zaliczyla
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 31 2011 05:23am
geni wyliniał, pełnoprawny samiec B)
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
May 31 2011 11:28am
Mam do was pytanie... Otoz chce wyslac zwierzaka (dokladnie jeza afrykanskiego) z podkarpacia az do Torunia... czym to zrobic? Wiem, ze teraz jest to praktycznie wszedzie zabronione, wiec czym bedzie najbezpieczniej? Dodam, ze paczka musi miec otwory wentylacyjne, a jez bedzie w srodku w terrarium.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 31 2011 12:03pm
nie chce ktos agamy kupic razem z terra?
Quote (Rushe @ May 31 2011 05:28pm)
Mam do was pytanie... Otoz chce wyslac zwierzaka (dokladnie jeza afrykanskiego) z podkarpacia az do Torunia... czym to zrobic? Wiem, ze teraz jest to praktycznie wszedzie zabronione, wiec czym bedzie najbezpieczniej? Dodam, ze paczka musi miec otwory wentylacyjne, a jez bedzie w srodku w terrarium.


pksem
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
May 31 2011 12:16pm
A jakos inaczej? (nie ma bezposredniego nawet z Rzeszowa do Torunia)
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384268Next
Add Reply New Topic New Poll