d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev180818283845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 19 2010 12:54pm
Kontuzja Messiego, nieciekawie to wyglądało, żeby tylko długo nie pauzował.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 19 2010 12:55pm
Wymeczyli do konca ta wygrana. Zobaczymy co tam z Leosiem sie stalo, az tak to by nie symulowal, oby to nic powaznego.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 12:59pm
Quote (RoGh @ 19 Sep 2010 20:55)
Wymeczyli do konca ta wygrana. Zobaczymy co tam z Leosiem sie stalo, az tak to by nie symulowal, oby to nic powaznego.


zauważ ze Messi w przeciwieństwie do Lalusia Gaynaldo praktycznie nigdy nie symuluje. Mam nadzieje że nic mu się nie stało :(
gdyby nie De Gea mogło by być z 5:1
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 19 2010 01:02pm
Quote (Feye @ 19 Sep 2010 20:59)
zauważ ze Messi w przeciwieństwie do Lalusia Gaynaldo praktycznie nigdy nie symuluje. Mam nadzieje że nic mu się nie stało :(
gdyby nie De Gea mogło by być z 5:1


No z zasady nie, ale w 93 minucie bysmy mu wybaczyli gdyby zlapal sie za nozke. W tym wypadku na pewno go bolalo, Nastepny bardzo powazny mecz za miesiac z Valencia, nawet jakby cos bylo nie halo to bedzie troche czasu, zeby sie wykurowal na 100%.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 01:03pm
Quote (Feye @ Sep 19 2010 06:59pm)
zauważ ze Messi w przeciwieństwie do Lalusia Gaynaldo praktycznie nigdy nie symuluje. Mam nadzieje że nic mu się nie stało :(
gdyby nie De Gea mogło by być z 5:1


oczywiscie, jeszcze powiedz ze Lahoz dobrze sedziowal i Ronaldo w ogole nie byl faulowany wczoraj.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 01:03pm
Quote (RoGh @ 19 Sep 2010 21:02)
No z zasady nie, ale w 93 minucie bysmy mu wybaczyli gdyby zlapal sie za nozke. W tym wypadku na pewno go bolalo, Nastepny bardzo powazny mecz za miesiac z Valencia, nawet jakby cos bylo nie halo to bedzie troche czasu, zeby sie wykurowal na 100%.


no też myślałem że trochę koloruje, ale potem zobaczyłem faul z innej kamery + spuchniętą kostkę :<

Quote (Madrista @ 19 Sep 2010 21:03)
oczywiscie, jeszcze powiedz ze Lahoz dobrze sedziowal i Ronaldo w ogole nie byl faulowany wczoraj.


CR nie gra od wczoraj

This post was edited by Feye on Sep 19 2010 01:04pm
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Sep 19 2010 01:17pm
Member
Posts: 725
Joined: Feb 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 19 2010 01:18pm
Quote (dino99 @ Sep 19 2010 08:17pm)


kurwa co to za hobbit?
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 01:20pm
Quote (dino99 @ 19 Sep 2010 21:17)


proszę powiedz że photoshop :cry:
e ; aż tak źle to nie wyglądało ;<

This post was edited by Feye on Sep 19 2010 01:21pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 19 2010 01:21pm
Quote (dino99 @ 19 Sep 2010 15:17)


nic dziwnego ze tyle bramek strzela :O
Go Back To Polska Topic List
Prev180818283845001Next
Closed New Topic New Poll