Quote (RoGh @ 19 Sep 2010 21:02)
No z zasady nie, ale w 93 minucie bysmy mu wybaczyli gdyby zlapal sie za nozke. W tym wypadku na pewno go bolalo, Nastepny bardzo powazny mecz za miesiac z Valencia, nawet jakby cos bylo nie halo to bedzie troche czasu, zeby sie wykurowal na 100%.
no też myślałem że trochę koloruje, ale potem zobaczyłem faul z innej kamery + spuchniętą kostkę :<
Quote (Madrista @ 19 Sep 2010 21:03)
oczywiscie, jeszcze powiedz ze Lahoz dobrze sedziowal i Ronaldo w ogole nie byl faulowany wczoraj.
CR nie gra od wczoraj
This post was edited by Feye on Sep 19 2010 01:04pm