Quote (marvolo @ Dec 6 2010 03:26am)
wolfs rain dobre anime
ale mne wkurzylo to amagami ss , 4 epy i zmiana watku ja sie pytam co to ma byc
amagami ss hmmm
wlasnie te historie co 4epy to bardzo dobry pomysl wedlug mnie, cos innego
btw
Princess tutu

swietne, nie poszedlem do szkoly, zeby to skonczyc

e:
kiedy ma byc film k-on'a
This post was edited by JarooJas on Dec 6 2010 04:28am