d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev18081828384717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 4 2010 02:02pm
Czekam juz na nastepne odcinki MM!,dzisiaj chyba 9 doszedl.
Teraz ogladam The legend of the legendary heroes
Member
Posts: 35,329
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Dec 4 2010 02:03pm
Quote (colos @ Dec 4 2010 09:02pm)
Czekam juz na nastepne odcinki MM!,dzisiaj chyba 9 doszedl.
Teraz ogladam The legend of the legendary heroes


ja tez
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 4 2010 02:04pm
Wlasnie ogladam epickosc pod tytulem
Księżniczka mononoke
chuj ze poraz enty
ale jak ktos tego nie zna niech dalej oglada naruto, bleach i tym podobne kicze.


A na dniach poogladalem
juuni kokki --> 10/10
kemono no souja erin --> 11/10


bede sie bral za wolf's rain, podobno zajebiste

This post was edited by JarooJas on Dec 4 2010 02:07pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 5 2010 08:26pm
Quote (JarooJas @ 4 Dec 2010 20:04)
Wlasnie ogladam epickosc pod tytulem
Księżniczka mononoke
chuj ze poraz enty
ale jak ktos tego nie zna niech dalej oglada naruto, bleach i tym podobne kicze.


A na dniach poogladalem
juuni kokki --> 10/10
kemono no souja erin --> 11/10


bede sie bral za wolf's rain, podobno zajebiste


wolfs rain dobre anime

ale mne wkurzylo to amagami ss , 4 epy i zmiana watku ja sie pytam co to ma byc
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Dec 5 2010 08:46pm
ja dalej zaopatrzam sie w odcinki dbz i teraz przymierzam sie tez do death note
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 5 2010 08:52pm
death note to perelka wsod anime :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 6 2010 12:22am
Quote (lszcz @ 6 Dec 2010 03:46)
ja dalej zaopatrzam sie w odcinki dbz i teraz przymierzam sie tez do death note


Dn dosyc dobry, tylko kurewsko naciagany.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Dec 6 2010 03:50am
Quote (Saygon @ 6 Dec 2010 08:22)
Dn dosyc dobry, tylko kurewsko naciagany.


jakto naciagany? :huh:
Member
Posts: 10,435
Joined: Jul 2 2008
Gold: 32,180.00
Dec 6 2010 03:56am
Właśnie skończyłem Code Geass - epickie.
Zaczynam oglądać Bakumana, lekka i przyjemna seria ;)
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 6 2010 04:27am
Quote (marvolo @ Dec 6 2010 03:26am)
wolfs rain dobre anime

ale mne wkurzylo to amagami ss , 4 epy i zmiana watku ja sie pytam co to ma byc


amagami ss hmmm
wlasnie te historie co 4epy to bardzo dobry pomysl wedlug mnie, cos innego


btw

Princess tutu --> swietne, nie poszedlem do szkoly, zeby to skonczyc -_-

e:
kiedy ma byc film k-on'a

This post was edited by JarooJas on Dec 6 2010 04:28am
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384717Next
Add Reply New Topic New Poll