d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev18081828384205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2011 01:46pm
Quote (kefir @ Sep 9 2011 05:48pm)
Kupuj w ciemno.  Epicka historia.


Quote (orcon @ Sep 9 2011 06:44pm)
Jeżeli szukasz książki, która pochłonie cały Twój czas i pieniądze, zaskoczy elementami spisków i zdrad. To Martin jest właśnie dla Ciebie.
Ogólnie Saga Pieśni Lodu i Ognia jest genialnym przykładem na to, że można napisać coś epickiego, strasznie poplątanego, a zarazem trzymającego się całości.


dzięki za opinie ;)

Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2011 02:53pm
Quote (Bodziuu @ Sep 9 2011 05:34pm)
czytał ktoś "Pieśń Lodu i Ognia" George'a Martina? jakieś opinie?
zamierzam zakupić.
strasznie podobała mi się ekranizacja I tomu, dlatego akurat wybrałem tą powieść
wiadomo książka>film(czy tam serial)


praktycznie caly temat masturbuje sie na sama mysl o A dance with dragon, wiec pytac nie musisz (w tym miejscu pozdrawiam RoGha, chyba jedynego "odeminca")
ksiazka jest jeszcze lepsza, a duzo ludzi uwaza ze juz sam serial zmiazdzyl
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2011 02:58pm
Quote (ARRY @ Sep 9 2011 10:53pm)
praktycznie caly temat masturbuje sie na sama mysl o A dance with dragon, wiec pytac nie musisz (w tym miejscu pozdrawiam RoGha, chyba jedynego "odeminca")
ksiazka jest jeszcze lepsza, a duzo ludzi uwaza ze juz sam serial zmiazdzyl


no właśnie serial mi się strasznie podobał, a wiadomo, że książka zawsze góruje nad filmem(czy tam w tym przypadku serialem)


btw może ma ktoś używany komplet na sprzedaż? bo za nowe wychodzi ponad 160 zł, a na kompie nie lubię czytać książek. Nie ten klimat
Member
Posts: 939
Joined: Apr 22 2011
Gold: 0.00
Sep 9 2011 02:59pm
Quote (Bodziuu @ Sep 9 2011 10:58pm)
no właśnie serial mi się strasznie podobał, a wiadomo, że książka zawsze góruje nad filmem(czy tam w tym przypadku serialem)


btw może ma ktoś używany komplet na sprzedaż? bo za nowe wychodzi ponad 160 zł, a na kompie nie lubię czytać książek. Nie ten klimat


m84392423 ja czytam na telefonie :)
może taka forma Ci przypasuje ?
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2011 03:00pm
Quote (Bodziuu @ Sep 9 2011 10:58pm)
no właśnie serial mi się strasznie podobał, a wiadomo, że książka zawsze góruje nad filmem(czy tam w tym przypadku serialem)


btw może ma ktoś używany komplet na sprzedaż? bo za nowe wychodzi ponad 160 zł, a na kompie nie lubię czytać książek. Nie ten klimat


Warte swojej ceny ; - )
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2011 03:01pm
Quote (mjut @ Sep 9 2011 10:59pm)
m84392423 ja czytam na telefonie :)
może taka forma Ci przypasuje ?


jeszcze gorzej, ja osobiście wole czytać normalną książkę :P

Quote (ARRY @ Sep 9 2011 11:00pm)
Warte swojej ceny ; - )


w to nie wątpie, ale jak by akurat ktoś miał używane na sprzedaż to wyjdzie taniej
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2011 03:48pm
podbijam

ma ktoś na sprzedaż książki z sagi George'a Martina "PIEŚŃ LODU I OGNIA" ?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 11 2011 03:56pm
Niby mam ale trudno sie rozstac;/
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2011 03:59pm
Quote (kefir @ Sep 11 2011 11:56pm)
Niby mam ale trudno sie rozstac;/


jak sie zdecydujesz to pisz pm ;)
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2011 12:05pm
Quote (Bodziuu @ Sep 11 2011 11:48pm)
podbijam

ma ktoś na sprzedaż książki z sagi George'a Martina "PIEŚŃ LODU I OGNIA" ?


up
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384205Next
Add Reply New Topic New Poll