d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev18081828384523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 23 2010 11:11am
nie śpijcie :D ino pomóżcie :)
Member
Posts: 43,415
Joined: Oct 26 2008
Gold: 10,490.00
Mar 23 2010 11:20am
Ps3 mam :)
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 23 2010 12:30pm
Quote (muzyka @ 23 Mar 2010 18:20)
Ps3 mam :)


gz xD

już myślałem że ktoś mi pomoże ;<
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 23 2010 02:15pm
Quote (Go_0su @ 23 Mar 2010 19:30)
gz xD

już myślałem że ktoś mi pomoże ;<


Nie moge Ci pomoc , jestem koniem :Cry:

A na powaznie nie znam sie na fifie :)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 23 2010 02:23pm
Quote (Go_0su @ 23 Mar 2010 08:01)
hehe ja na razie tłukę w bc2 :D

dobra a teraz pytanie na temat fify a dokładnie chodzi mi o tę szybką taktykę która jest ustawiona na lewym analogu bądź strzałkach (zależy kto na czym steruje)

powiedźcie ktoś jak z tego korzystać? bo zawsze jak zjadę analogiem w dół to mi to znika :<
nie dziala podczas meczu to
zeby zmieniec musisz z menu team management wybrac
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 23 2010 04:41pm
Quote (Redel @ 23 Mar 2010 21:15)
Nie moge Ci pomoc , jestem koniem :Cry:

A na powaznie nie znam sie na fifie :)


kurde :<

Quote (Pozer @ 23 Mar 2010 21:23)
nie dziala podczas meczu to
zeby zmieniec musisz z menu team management wybrac


thx

This post was edited by Go_0su on Mar 23 2010 04:41pm
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 23 2010 04:48pm
a jaką grę możecie polecić do gry przez neta ? :)
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 23 2010 04:51pm
Quote (Maupiatek @ 24 Mar 2010 00:48)
a jaką grę możecie polecić do gry przez neta ? :)


bf:bc2
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 23 2010 05:21pm
Quote (Maupiatek @ 23 Mar 2010 22:48)
a jaką grę możecie polecić do gry przez neta ? :)
tylko fifa :wub:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 23 2010 06:25pm
Quote (Go_0su @ 23 Mar 2010 22:41)
kurde :<



thx
poprawiam
da sie, jak masz pilke podczas gry, to strzalka na gore albo na dol i w rogu dolnym sa opcje i wybierasz strzalka jaka chcesz quick tactic - tak jak przed chwila, tylko 4 wybory sa
jak na gore to sa 4 standardowe opcje
jak na dol to custom ktore sam mozesz zrobic
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384523Next
Add Reply New Topic New Poll