d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev18081828384127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
Feb 22 2011 02:34pm
Quote (heszu @ 22 Feb 2011 21:24)
Ty mówisz o ludziach sterowanych przez media z tego co widzę.

A dalej co do zespołów i ceny za koncert to podaję chociaz przykład z przyszłej sobot -> Złotów -> Uk Subs + Vibrators + Qulturka. Uk/Vibr przyjeżdżają z Roadies z Anglii, Qulturka z Piły i jakoś cena to 45 zł. W takim układzie Kazik powinien kosztować ~15zł.

/e
to avoid ot:
http://www.youtube.com/watch?v=hw60q0wEt6g


na Kulcie tez są jakieś tam supporty + weź pod uwagę to, ile osób liczy zespół tutaj, a ile tacy subsi.
Ogólnie żeby nie było, tez niezbyt zadowolony jestem z tego faktu.

Btw. miałem zamiar się wybrać a UKS/Vib, tylko dość dużo by mnie to wyniosło z transportem, a podobno grają tutaj prawie co rok, to prawda? :D

Quote (heszu @ 22 Feb 2011 21:29)
Ja mam w planach póki co standardowo Warhead, o ile Grabaż ogarnie się i będzie ten fest w tym roku. Do tego Rebellion w Blackpool, Pod Parou w Czechach i jeżeli będzie kasa to w kwietniu Punk & Disorderly w Berlinie !


to widzę na bogato, a na Adiktsów nie?

@Jan:
ja wstępnie planuję

This post was edited by Kult91 on Feb 22 2011 02:35pm
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Feb 22 2011 02:35pm
Quote (Kult91 @ Feb 22 2011 10:34pm)
na Kulcie tez są jakieś tam supporty + weź pod uwagę to, ile osób liczy zespół tutaj, a ile tacy subsi.
Ogólnie żeby nie było, tez niezbyt zadowolony jestem z tego faktu.

Btw. miałem zamiar się wybrać a UKS/Vib, tylko dość dużo by mnie to wyniosło z transportem, a podobno grają tutaj prawie co rok, to prawda? :D


Rok temu byłem na UK Subs i Vibratorsach. Jako support grało wtedy Farben Lehre ; D

/e Można się będzie ustawić na jakieś piwo festiwalowe.

Quote (heszu @ Feb 22 2011 10:36pm)
o to się pomyliłem !


Pisząc to nie czytałem jeszcze posta tego co był pode mną -,-

This post was edited by Pito on Feb 22 2011 02:39pm
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:36pm
Hmm Subsi osttanio byli 2 lata temu z tego co pamiętam, w tym roku poza Złotowem grają jeszcze w Trójmieście (Uchu w Gdyni chyba), może będzie Ci bliżej, ja i jednych i drugich widziałem ze 3 razy więc nie jadę ;p

Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:36pm
Quote (Pito @ 22 Feb 2011 22:35)
Rok temu byłem na UK Subs i Vibratorsach. Jako support grało wtedy Farben Lehre ; D

/e Można się będzie ustawić na jakieś piwo festiwalowe.


o to się pomyliłem !
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Feb 22 2011 02:39pm
u mnie
5.03
DUMBS
BULBULATORS
PO PROSTU
WC
6.03
THE BILL
18.03
Leniwiec
załoga andrzeja


http://www.lastfm.pl/festival/1757767+Punk+Festival
wybiera się ktoś?

This post was edited by Sebao2 on Feb 22 2011 02:41pm
Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
Feb 22 2011 02:40pm
Quote (heszu @ 22 Feb 2011 21:36)
Hmm Subsi osttanio byli 2 lata temu z tego co pamiętam, w tym roku poza Złotowem grają jeszcze w Trójmieście (Uchu w Gdyni chyba), może będzie Ci bliżej, ja i jednych i drugich widziałem ze 3 razy więc nie jadę ;p

http://www.youtube.com/watch?v=OoeGMJfA748


byłoby bliżej, bo ogólnie mieszkam na jednym końcu Polski, a studiuję na drugim, ale niestety nie posiadam, że tak powiem znajomych na studiach słuchających takiej chujowej muzyki więc samemu, to lipnie, więc jak coś tylko Zabrze.

Ile bilety na Czechy i Berlin?

This post was edited by Kult91 on Feb 22 2011 02:41pm
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:42pm
Quote (Sebao2 @ 22 Feb 2011 22:39)
u mnie
5.03
DUMBS
BULBULATORS
PO PROSTU
WC
6.03
THE BILL
18.03
Leniwiec
załoga andrzeja


o Widzę, że na Memoriał Tik Taka sie wybierasz, byłem rok temu teraz bez aksy jestem na taki wyjazd ;s
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 22 2011 02:43pm
Kto się wybiera 26.03 na Podwórkowych do Poznania?
Będziemy z użytkownikiem Heszu pić pifko :O
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Feb 22 2011 02:43pm
[QUOTEQuote (heszu @ Feb ]o Widzę, że na Memoriał Tik Taka sie wybierasz, byłem rok temu teraz bez aksy jestem na taki wyjazd ;s[/QUOTE]

też byłem
mogłeś mówić,że jedziesz:D
wpadnij w tym roku też kase się zorganizuje


A BYŁEŚ NA GITNESSACH ?

This post was edited by Sebao2 on Feb 22 2011 02:43pm
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:45pm
Quote (Kult91 @ 22 Feb 2011 22:40)
byłoby bliżej, bo ogólnie mieszkam na jednym końcu Polski, a studiuję na drugim, ale niestety nie posiadam, że tak powiem znajomych na studiach słuchających takiej chujowej muzyki więc samemu, to lipnie, więc jak coś tylko Zabrze.

Ile bilety na Czechy i Berlin?


masz tutaj UKS/Vib w Zabrzu:
6 marca koncert legend punkrocka z Londynu
U.K. Subs & The Vibrators

szczegóły na: http://wiatrak.art.pl/info_uk-subs-the-vibrators.html

a co do Berlina: http://www.punk-disorderly.de/tickets/install/index.php
a co do Pod Parou, jeszcze nie ma info co do kapel ani ceny.

/e
co do Żor to nie byłem ani razu, bo zawsze było mi nie po drodze ;s

This post was edited by heszu on Feb 22 2011 02:45pm
Go Back To Polska Topic List
Prev18081828384127Next
Add Reply New Topic New Poll