d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1808809810811812875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 2 2016 09:36am
Quote (Xasthur @ 2 Nov 2016 17:34)
Ale drga talerzowiec i wkurwia rezonowaniem całej obudowy.


To wiadomo, mysle ze jeszcze z 5 lat i bedzie mozna w normalnych pieniadzach sobie przypierdzielic SSD w RAID na magazyn.
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Nov 3 2016 07:55am
Quote (Xasthur @ 2 Nov 2016 16:34)
Ale drga talerzowiec i wkurwia rezonowaniem całej obudowy.

(czasami)


utnij gume od majtek i zamontuj na nich hdd, srs, mam tak jakas barracude 1 tb od ~7 lat nie ma drgania i nic sie nie pierdoli
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 5 2016 04:31am
Szukam jakiejs fajnej myszki (raczej gamingowej). Na co patrzeć przy wyborze? Albo ktos jakas poleca?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 5 2016 05:00am
Quote (Zeratull @ 5 Nov 2016 12:31)
Szukam jakiejs fajnej myszki (raczej gamingowej). Na co patrzeć przy wyborze? Albo ktos jakas poleca?


Cytujac kolezke:


Wszystko z sensorem 3366 (3360 u innych producentów - nie Logitech), tutaj masz listę spośród czego możesz / będziesz mógł wybierać:

http://www.overclock.net/t/1602282/lets-compile-all-3360-3366-and-their-release-dates-for-everyone

Do tego masz jeszcze Logitech G403, który nie znajduje się na liście - osobiście w tę mysz bym celował (ewentualnie Logitech G Pro, ale drogawa). DM1 Pro S to chyba najtańsza mysz z 3360.
Klasę niżej wśród sensorów masz już dużo większy wybór, między innymi: Zowie EC1/2-a, Zowie FK1, Mionix Avior 7k.

Ważna sprawa, dla sensorów 3366(3360), 3310 każde DPI ze skokiem co 50 jest "natywne", nie interpolowane. To, że DM1 Pro S, myszki Zowie wspierają jedynie rozdzielczości 400 / 800 / 1600 to jest tylko i wyłącznie wina producenta, zastanów się przed zakupem, czy odpowiadają Ci te profile.

This post was edited by markov on Nov 5 2016 05:29am
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 642.50
Nov 6 2016 06:02am
ktoś z was bawi sie w naprawy elektroniczne? potrzebuje kupić hot-air i stacje lutownicza. Może być 2w1. Od chinczyka można kupić takie nowe urzadzenie (2w1) za około 250 zł. Lepiej kupić używki lepszej marki (np weller) czy nowa chinszczyzne z 24 miesieczna gwarancja
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 6 2016 07:06am
Quote (trz @ 6 Nov 2016 14:02)
ktoś z was bawi sie w naprawy elektroniczne? potrzebuje kupić hot-air i stacje lutownicza. Może być 2w1. Od chinczyka można kupić takie nowe urzadzenie (2w1) za około 250 zł. Lepiej kupić używki lepszej marki (np weller) czy nowa chinszczyzne z 24 miesieczna gwarancja


Nawet uzywany weller bedzie duzo drozszy od chinczyka, ale wellerki sa najlepsze na rynku.
Ale chinski Aoyue tez jest godny polecenia. Ja uzywam ich sprzetow od kilku lat i wszystko dziala bez problemow. Ojciec z kolei uzywa wellerki od trzydziestu lat i wciaz dziala jak nowa.
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 6 2016 07:10am
Majonez, dalbys rade sprobowac naprawic laptopa ? :D Mam swojego lenovo ktory potrzebuje jakiejs naprawy :P
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Nov 6 2016 07:12am
Quote (Rushe @ 6 Nov 2016 15:10)
Majonez, dalbys rade sprobowac naprawic laptopa ? :D Mam swojego lenovo ktory potrzebuje jakiejs naprawy :P
Polecam Mateusza serwis motzno :

Quote (hehehehehe @ 20 Oct 2016 14:38)
Przyszedł sprzęt od Mateusza, oczywiście otworzyłem w celu sprawdzenia i:

https://zapodaj.net/images/8f3f45fd18907.jpg


This post was edited by hehehehehe on Nov 6 2016 07:13am
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Nov 6 2016 07:25am
Quote (Rushe @ 6 Nov 2016 15:10)
Majonez, dalbys rade sprobowac naprawic laptopa ? :D Mam swojego lenovo ktory potrzebuje jakiejs naprawy :P


A co sie zepsulo?
Go Back To Polska Topic List
Prev1808809810811812875Next
Add Reply New Topic New Poll