Quote (Zeratull @ 5 Nov 2016 12:31)
Szukam jakiejs fajnej myszki (raczej gamingowej). Na co patrzeć przy wyborze? Albo ktos jakas poleca?
Cytujac kolezke:
Wszystko z sensorem 3366 (3360 u innych producentów - nie Logitech), tutaj masz listę spośród czego możesz / będziesz mógł wybierać:
http://www.overclock.net/t/1602282/lets-compile-all-3360-3366-and-their-release-dates-for-everyoneDo tego masz jeszcze Logitech G403, który nie znajduje się na liście - osobiście w tę mysz bym celował (ewentualnie Logitech G Pro, ale drogawa). DM1 Pro S to chyba najtańsza mysz z 3360.
Klasę niżej wśród sensorów masz już dużo większy wybór, między innymi: Zowie EC1/2-a, Zowie FK1, Mionix Avior 7k.
Ważna sprawa, dla sensorów 3366(3360), 3310 każde DPI ze skokiem co 50 jest "natywne", nie interpolowane. To, że DM1 Pro S, myszki Zowie wspierają jedynie rozdzielczości 400 / 800 / 1600 to jest tylko i wyłącznie wina producenta, zastanów się przed zakupem, czy odpowiadają Ci te profile.
This post was edited by markov on Nov 5 2016 05:29am