d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18088098108118121249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,819
Joined: Apr 9 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 12 2010 06:37am
Quote (crunk_mp @ Nov 12 2010 02:37pm)
Fast trade.


to.
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Nov 12 2010 06:51am
Quote (csdig @ Nov 12 2010 01:36pm)
Że 10 fg to ft ? :O


a co za wysoka cena czy za mała ?



Quote (crunk_mp @ Nov 12 2010 01:37pm)
Fast trade.


thx mate :)
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Nov 12 2010 09:36am
czy gdy w inv na swym smicie mam pala t i pójdę na ut i wykonam ut to czy bede mógł podnieść z ziemi drugi t (jeżeli nie bedzie zidentyfikowany) ?
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 12 2010 09:38am
Quote (Tom_asz @ Nov 12 2010 03:36pm)
czy gdy w inv na swym smicie mam pala t i pójdę na ut i wykonam ut to czy bede mógł podnieść z ziemi drugi t (jeżeli nie bedzie zidentyfikowany) ?


/facepalm.
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Nov 12 2010 09:40am
Quote (maxmati @ Nov 12 2010 04:38pm)
/facepalm.


/twarzdlon






pytam serio(byłem kilka razy na ut ale nie miałem t w eq )

This post was edited by Tom_asz on Nov 12 2010 09:41am
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Nov 12 2010 10:26am
Quote (Tom_asz @ Nov 12 2010 05:40pm)
/twarzdlon

http://img213.imageshack.us/img213/1483/avag.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/1483/avag.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/1483/avag.jpg


pytam serio(byłem kilka razy na ut ale nie miałem t w eq )


nie, mozesz miec tylko jednego torcha przy sobie (nie wazne czy ident czy unid)
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Nov 12 2010 11:14am
Quote (Tom_asz @ Nov 12 2010 04:36pm)
czy gdy w inv na swym smicie mam pala t i pójdę na ut i wykonam ut to czy bede mógł podnieść z ziemi drugi t (jeżeli nie bedzie zidentyfikowany) ?


mozesz miec tylko 1 nawet jak bedziesz trzymal w skrzyni to samo anichilus zreszta dobry smit robi ut bez T bez problemu
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 12 2010 11:19am
Możesz mieć 2 torche na postaci, pod warunkiem że jeden masz w ekwipunku i zginiesz, wtedy jak twoje ciało leży i go nie podnosisz to mozesz wziąść drugiego, tyle że ty chcesz na ut więc to się nie sprawdzi ;p
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 12 2010 11:50am
Quote (matik25 @ Nov 12 2010 05:19pm)
Możesz mieć 2 torche na postaci, pod warunkiem że jeden masz w ekwipunku i zginiesz, wtedy jak twoje ciało leży i go nie podnosisz to mozesz wziąść drugiego, tyle że ty chcesz na ut więc to się nie sprawdzi ;p


Przeciez inv. zostaje, /japierdole.
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 12 2010 12:07pm
Quote (maxmati @ 12 Nov 2010 19:50)
Przeciez inv. zostaje, /japierdole.


Chodzi o to, ze ten torch ma byc ''w reku''.
Go Back To Polska Topic List
Prev18088098108118121249Next
Add Reply New Topic New Poll