d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18058068078088091249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 11 2010 08:43am
Quote (ViiL @ 11 Nov 2010 15:40)
JAK DLUGO BIJECIE DJABLO NA KOSZMARZE !?


TYSIONC GODZIN.
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 11 2010 08:49am
Quote (csdig @ Nov 11 2010 04:43pm)
TYSIONC GODZIN.


ee tam, tyle to na lagach czasami :rolleyes:
Member
Posts: 6,659
Joined: Sep 8 2009
Gold: 20.00
Nov 11 2010 08:50am
nie zabilem nigdy diablo za silny jest ;/
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Nov 11 2010 08:51am
Quote (dudispl @ Nov 11 2010 04:50pm)
nie zabilem nigdy diablo za silny jest ;/


nawet go nie widzialem!.
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 11 2010 09:18am
Quote (galushg @ Nov 11 2010 04:51pm)
nawet go nie widzialem!.


wy tu o dym diablo diablo... co to jest tak by the way : O?
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Nov 11 2010 09:36am
Są na nld jakieś baalruny prowadzone przez nie-botów?

Quote (Wujekmisza @ Nov 11 2010 05:37pm)
op bhsc-baal jak dobrze pamietam


Dzięki, niestety dosyć pusto

This post was edited by Kubus on Nov 11 2010 09:50am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 11 2010 09:37am
Quote (Kubus @ Nov 11 2010 03:36pm)
Są na nld jakieś baalruny prowadzone przez nie-botów?


op bhsc-baal jak dobrze pamietam
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 11 2010 10:10am
Quote (Wujekmisza @ Nov 11 2010 03:37pm)
op bhsc-baal jak dobrze pamietam


Gerowski channel, jestem tam shitlisted za nazwaniem admina ' noobem ', no fucking wai.
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 12 2010 02:46am
Quote (aGnAd @ 11 Nov 2010 15:15)
ile fg potrzebuje na smita nld na pub duele?

nie musi byc perfect, powiedzmy srednia polka ;p


W 300 sie zmiescisz imo.
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Nov 12 2010 02:49am
Quote (miki2387 @ 12 Nov 2010 10:46)
W 300 sie zmiescisz imo.


CO KURWA?:DD 300fg? chyba cie pojebalo
Go Back To Polska Topic List
Prev18058068078088091249Next
Add Reply New Topic New Poll