Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:38)
Wszyscy piszemy tylko o ec1-a. Ec1 byla dostepna w polsce tylko w wersji evo editionvi to po wypuszczeniu ec1-a, ktora ma lepszy sensor
Widze, ze gdzieniegdzie ec1-a wrocila do sklepow. Kupie sobie w zapasie :))))
No dlatego sie dziwilem. Co jest w niej takiego dobrego, ze jest warta prawie trzy stowy?