d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1803804805806807930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Oct 25 2009 04:07am
chyba tak
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 25 2009 04:09am
Quote (zaki @ 25 Oct 2009 11:45)
Jest jakaś określona ilość znaków (liter) jaką może zawierać sygnaturka ??


Jeśli chodzi Ci o sygnaturę taką, jaką ja mam [czyli tekst] - to tak, jest ograniczenie.

Jeśli chodzi Ci o sygnaturę - obrazek i o litery na tym obrazku - to możesz ich mieć od chuja i jeszcze więcej.
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 25 2009 04:13am
Quote (pawlosek @ 25 Oct 2009 12:09)
Jeśli chodzi Ci o sygnaturę taką, jaką ja mam [czyli tekst] - to tak, jest ograniczenie.

Jeśli chodzi Ci o sygnaturę - obrazek i o litery na tym obrazku - to możesz ich mieć od chuja i jeszcze więcej.


chodzi o literki, tekst :)

ile ?

This post was edited by zaki on Oct 25 2009 04:27am
Banned
Posts: 3,235
Joined: Aug 8 2008
Gold: 0.00
Oct 25 2009 04:55am
Quote (zaki @ 25 Oct 2009 11:13)
chodzi o literki, tekst :)

ile ?


bez obrazka 6 linijek, z obrazkiem 3 :

7. Text sections of your signature should not exceed 6 lines of text if you include no images, and 3 lines of text if you have an image.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 25 2009 05:25am
Która edycja pokemonów jest najlepsza? Planuję sobie jakąś ściągnąć, ale nie wiem, którą najbardziej warto.

e: chodzi mi o te silver, red itd.

This post was edited by pawlosek on Oct 25 2009 05:25am
Member
Posts: 10,444
Joined: May 5 2008
Gold: 0.00
Oct 25 2009 05:28am
Quote (pawlosek @ 25 Oct 2009 12:25)
Która edycja pokemonów jest najlepsza? Planuję sobie jakąś ściągnąć, ale nie wiem, którą najbardziej warto.

e: chodzi mi o te silver, red itd.

Red.
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Oct 25 2009 05:30am
Quote (pawlosek @ 25 Oct 2009 13:25)
Która edycja pokemonów jest najlepsza? Planuję sobie jakąś ściągnąć, ale nie wiem, którą najbardziej warto.

e: chodzi mi o te silver, red itd.


fire red <3
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Oct 25 2009 06:20am
ile def ma perf eth arreat
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Oct 25 2009 08:50am
Quote (umbrela @ Oct 25 2009 01:20pm)
ile def ma perf eth arreat


non eth ma 363 chyba
wiec eth ma 463 ?

czy to nie tak sie liczy -.- ?


btw

leci juz heko mundo w bleachu ?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 25 2009 08:59am
Quote (JarooJas @ 25 Oct 2009 15:50)
non eth ma 363 chyba
wiec eth ma 463 ?

czy to nie tak sie liczy -.- ?


btw

leci juz heko mundo w bleachu ?


slyszalem, ze nadal sa zapychacze.
Go Back To Polska Topic List
Prev1803804805806807930Next
Closed New Topic New Poll