d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1802803804805806875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 27 2016 06:26am
Ec1-a jest chujowa, ze wszyscy tak chwalicie ec1?
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2016 06:27am
Quote (markov @ Oct 27 2016 01:25pm)
To pewnie juz kwestia chwytu i tego kto ma jaka dlon, ja tam wlasnie sie ucieszylem jak okazalo sie ze g502 to taki utyty mati, bo zamawialem w sumie w ciemno jak mi padl a4tech z avago.
Wezmiesz pozniej jakiegos oem della do reki i masz wrazenie ze myszka o polowe mniejsza.


Te oemowe delle, a pewnie wszystkie wygladaja tak samo, to sa tak kurwa niewygodne ze nie wiem nawet jak to trzymac.

Quote (Majonez @ Oct 27 2016 01:26pm)
Ec1-a jest chujowa, ze wszyscy tak chwalicie ec1?


Co tu sie....

This post was edited by WjebujeGierki on Oct 27 2016 06:27am
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Oct 27 2016 06:29am
Quote (Majonez @ Oct 27 2016 02:26pm)
Ec1-a jest chujowa, ze wszyscy tak chwalicie ec1?


Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 27 2016 06:31am
Ten bajarz to zawsze musi swoje 5gr wcisnac, choc jest chuja warte.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 27 2016 06:32am
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:27)
Te oemowe delle, a pewnie wszystkie wygladaja tak samo, to sa tak kurwa niewygodne ze nie wiem nawet jak to trzymac.


Bo to dla mankutow tez, bez wciecia na kciuk [*]

Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2016 06:33am
Quote (markov @ Oct 27 2016 01:32pm)
Bo to dla mankutow tez, bez wciecia na kciuk [*]


Ale myszki symetryczne nie musza byc ociosanym szescianem xd

This post was edited by WjebujeGierki on Oct 27 2016 06:33am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 27 2016 06:34am
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:33)
Ale myszki symetryczne nie musza byc ociosanym kwadratem xd


A nie wiem, jestem leworeczny ale jak czlowiek trzymam myszke w prawej rece. Mam w biurze takich wariatow, co maja myszke nie dosc ze w lewej, to jeszcze lpm z rpm zmienione miejscami.

?????

This post was edited by markov on Oct 27 2016 06:34am
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 27 2016 06:36am
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:27)
Te oemowe delle, a pewnie wszystkie wygladaja tak samo, to sa tak kurwa niewygodne ze nie wiem nawet jak to trzymac.



Co tu sie....


?
Ciagle widze teksty "jaka szkoda, ze ec1 nie da sie juz nigdzie kupic", a widze w sklepach dostepna ec1-a i sie zastanawiam dlaczego po prostu nie kupicie tego modelu.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 27 2016 06:36am
Quote (markov @ Oct 27 2016 02:34pm)
A nie wiem, jestem leworeczny ale jak czlowiek trzymam myszke w prawej rece. Mam w biurze takich wariatow, co maja myszke nie dosc ze w lewej, to jeszcze lpm z rpm zmienione miejscami.

?????



Co kto lubi, jak komu wygodniej.
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2016 06:38am
Quote (Majonez @ Oct 27 2016 01:36pm)
?
Ciagle widze teksty "jaka szkoda, ze ec1 nie da sie juz nigdzie kupic", a widze w sklepach dostepna ec1-a i sie zastanawiam dlaczego po prostu nie kupicie tego modelu.


Wszyscy piszemy tylko o ec1-a. Ec1 byla dostepna w polsce tylko w wersji evo editionvi to po wypuszczeniu ec1-a, ktora ma lepszy sensor

Widze, ze gdzieniegdzie ec1-a wrocila do sklepow. Kupie sobie w zapasie :))))

This post was edited by WjebujeGierki on Oct 27 2016 06:39am
Go Back To Polska Topic List
Prev1802803804805806875Next
Add Reply New Topic New Poll