Quote (markov @ Oct 27 2016 01:25pm)
To pewnie juz kwestia chwytu i tego kto ma jaka dlon, ja tam wlasnie sie ucieszylem jak okazalo sie ze g502 to taki utyty mati, bo zamawialem w sumie w ciemno jak mi padl a4tech z avago.
Wezmiesz pozniej jakiegos oem della do reki i masz wrazenie ze myszka o polowe mniejsza.
Te oemowe delle, a pewnie wszystkie wygladaja tak samo, to sa tak kurwa niewygodne ze nie wiem nawet jak to trzymac.
Quote (Majonez @ Oct 27 2016 01:26pm)
Ec1-a jest chujowa, ze wszyscy tak chwalicie ec1?
Co tu sie....
This post was edited by WjebujeGierki on Oct 27 2016 06:27am