d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18028038048058061249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 10 2010 02:31pm
Quote (Donkotjo @ Nov 10 2010 08:30pm)
przykładem jest errorv :D


:lol: on to faila przyjebal :D
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 10 2010 02:33pm
Juz napisalem do odpowiedniej osoby.
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Nov 10 2010 02:34pm
Quote (marvolo @ Nov 10 2010 08:30pm)
ile kosztuje circlet 30frw 3 soc


Około 100 fg? Zależy gdzie...
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 10 2010 02:50pm
Quote (MadZombie @ Nov 10 2010 08:34pm)
Około 100 fg? Zależy gdzie...


nld ...jesli 100fg to huj nie pieniadz
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 10 2010 02:51pm
Quote (marvolo @ Nov 10 2010 08:50pm)
nld  ...jesli 100fg to huj nie pieniadz


31 październik 2010 11:17:05 Wysłano -700.00 (1,435.00 -> 735.00) to PsYcHoPaTh (10,027.77 -> 10,727.77) Diadem 54 Defense 30 FRW / 3 Soc ' Legit '

Diadem wyrwiesz za 400-500, circl lub inne gowno za 250-300.
Member
Posts: 6,659
Joined: Sep 8 2009
Gold: 20.00
Nov 10 2010 02:54pm
Quote (Tom_asz @ 9 Nov 2010 20:19)
mam dwa pytania

1st co zrobic aby na singlu działały słowa runiczne z laddera

2nd czy postać która jest zawodowcem i padła na singlu może być w jakiś sposób ożywiona ?


hero edytor i ozywiasz chara :O

e/

Quote (Zix_X @ 10 Nov 2010 10:22)
http://img121.imageshack.us/img121/7843/bouju.png

warte cos ?


akara iso marton bow/shadow bow/gmb base :(

Quote (marvolo @ 10 Nov 2010 22:56)
chodzi o to ze ja ta korontetke chce sprzedac :)


wsadz 3x 15/40 i moze z 500 dostaniesz :P

This post was edited by dudispl on Nov 10 2010 02:57pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 10 2010 02:56pm
chodzi o to ze ja ta korontetke chce sprzedac :)
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 10 2010 04:28pm
Quote (matik25 @ 10 Nov 2010 22:27)
Pytać można :) nie złamał regulaminu bo nie sprzedał i nie kupił cd-keya ;] yooo


Ja dostalem 10% za to, ze sie spytalem czy ktos moze ma do sprzedania cd keya. :)
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 10 2010 04:48pm
Quote (miki2387 @ Nov 11 2010 12:28am)
Ja dostalem 10% za to, ze sie spytalem czy ktos moze ma do sprzedania cd keya. :)


mhmm, no to może jednak złamał :p
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Nov 11 2010 02:17am
Quote (miki2387 @ 10 Nov 2010 19:06)
Ile brac za gc 10/72/22? EU SC LD


Ponawiam
Go Back To Polska Topic List
Prev18028038048058061249Next
Add Reply New Topic New Poll