d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1801802803804805875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2016 06:07am
Quote (Alyx @ Oct 27 2016 12:05pm)
Zowie EC1-a a to gówno od razera wyrzuć


Jade wlasnie do xkomu oddac to cudo.. zastanawiam sie miedzy tym zowie a g502
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 27 2016 06:07am
Ja polecam cyborg rat 7 contagion

Juz jebana ze 5 lat smiga.
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2016 06:08am
Quote (Alyx @ Oct 27 2016 01:05pm)
Zowie EC1-a a to gówno od razera wyrzuć


Ich juz nie sprzedaja :( mam nadzieje ze moja pozyje jeszcze troche, bo to nalepsza mysz jaka trzymalem w reku.

Quote (Rushe @ Oct 27 2016 01:07pm)
Jade wlasnie do xkomu oddac to cudo.. zastanawiam sie miedzy tym zowie a g502



G502 ma lepszy sensor, ale dla mnie np jest chujowo niewygodna. Mialem do czynienia z innymi logitechami i zadna z nich nie lezala w reku za dobrze. Nie lubie tych ksztaltow.

This post was edited by WjebujeGierki on Oct 27 2016 06:09am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 27 2016 06:09am
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 13:59)
Zowie ec1-a, steelseries rival (tylko rival, a nie rival 100 czy 300, z nimi nie mialem do czynienia, ale ziomeczkowi te 2 boczne przyciski przestaly w pol roku dzialac w 300), zowie fk1. Teraz logitech wypuscil chyba g502 czy jakos tak sie nazywala, ale nie mialem z nia stycznosci, a wszyscy sie nad nia spuszczali. Markov chyba cos o niej pisal.


E: no wlasnie napisal xd


Ale zowie i reszta ekipy to raczej nie sa duze myszki?

G502 fajna bo duza, sensor tez prima sort, spoko soft, makra, duzo przyciskow, blabla.
Do fpsow pewnie lepsze te wszystkie zowie i ss, ale dla mnie za lekkie, a do G502 i tak wrzucilem jeden odwaznik na tyl.

Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:08)
G502 ma lepszy sensor, ale dla mnie np jest chujowo niewygodna. Mialem do czynienia z innymi logitechami i zadna z nich nie lezala w reku za dobrze. Nie lubie tych ksztaltow.


Ta, sa dosc mocno profilowane i specifycznie leza w dloni. W biurze mam mx518, tez duzawa.

This post was edited by markov on Oct 27 2016 06:11am
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Oct 27 2016 06:10am
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:08)
Ich juz nie sprzedaja :( mam nadzieje ze moja pozyje jeszcze troche, bo to nalepsza mysz jaka trzymalem w reku.


NO WLASNIE KURWA. CZY SLYSZALES COS KUMPLU O NOWEJ REWIZJI, ALBO NASTEPCY DO EC-1A?
W MOJEJ COS ROLKA SKRZYPI, A NIE MOGE ZNALEZC PARAGONU/FV :(
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2016 06:12am
Quote (markov @ Oct 27 2016 01:09pm)
Ale zowie i reszta ekipy to raczej nie sa duze myszki?

G502 fajna bo duza, sensor tez prima sort, spoko soft, makra, duzo przyciskow, blabla.
Do fpsow pewnie lepsze te wszystkie zowie i ss, ale dla mnie za lekkie, a do G502 i tak wrzucilem jeden odwaznik na tyl.



Ta, sa dosc mocno profilowane i specifycznie leza w dloni. W biurze mam mx518, tez duzawa.


Ec1-a jest 4mm krotsza od g502. Nie powiesz chyba zeby to byla duza roznica
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Oct 27 2016 06:13am
Nie znacie sie nic na komputerach patrze
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 27 2016 06:15am
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:12)
Ec1-a jest 4mm krotsza od g502. Nie powiesz chyba zeby to byla duza roznica


Wedlug pomiarow test-gear: 130x76x42 (g502) vs 128x70x42.5 (ec1-a). 126g vs 100g jezeli o wage chodzi. Wiec suma sumarum roznica nawet mniejsza. Nie mialem tej myszki, ale po fotce na necie wygladala na duzo mniejsza.




This post was edited by markov on Oct 27 2016 06:18am
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2016 06:16am
Quote (markov @ Oct 27 2016 01:15pm)
Chyba 6mm, wedlug pomiarow test-gear. 130x76x42 (g502) vs 128x70x42.5 (ec1-a). 126g vs 100g jezeli o wage chodzi.


Chyba nie o tym rozmiarze mowimy. Ja mowie o dlugosci, a ty o serokosci

I ja bralem rozmiar g502 z oficjalnej strony gdzie jest 132mm


I moim zdaniem duza myszka musi byc dluga, szerokosc dla mnie nie ma zbytnio znaczenia, bo mam palce pianisty :(

This post was edited by WjebujeGierki on Oct 27 2016 06:21am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 27 2016 06:25am
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:16)
Chyba nie o tym rozmiarze mowimy. Ja mowie o dlugosci, a ty o serokosci

I ja bralem rozmiar g502 z oficjalnej strony gdzie jest 132mm


I moim zdaniem duza myszka musi byc dluga, szerokosc dla mnie nie ma zbytnio znaczenia, bo mam palce pianisty :(


To pewnie juz kwestia chwytu i tego kto ma jaka dlon, ja tam wlasnie sie ucieszylem jak okazalo sie ze g502 to taki utyty mati, bo zamawialem w sumie w ciemno jak mi padl a4tech z avago.
Wezmiesz pozniej jakiegos oem della do reki i masz wrazenie ze myszka o polowe mniejsza.
Go Back To Polska Topic List
Prev1801802803804805875Next
Add Reply New Topic New Poll