Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 13:59)
Zowie ec1-a, steelseries rival (tylko rival, a nie rival 100 czy 300, z nimi nie mialem do czynienia, ale ziomeczkowi te 2 boczne przyciski przestaly w pol roku dzialac w 300), zowie fk1. Teraz logitech wypuscil chyba g502 czy jakos tak sie nazywala, ale nie mialem z nia stycznosci, a wszyscy sie nad nia spuszczali. Markov chyba cos o niej pisal.
E: no wlasnie napisal xd
Ale zowie i reszta ekipy to raczej nie sa duze myszki?
G502 fajna bo duza, sensor tez prima sort, spoko soft, makra, duzo przyciskow, blabla.
Do fpsow pewnie lepsze te wszystkie zowie i ss, ale dla mnie za lekkie, a do G502 i tak wrzucilem jeden odwaznik na tyl.
Quote (WjebujeGierki @ 27 Oct 2016 14:08)
G502 ma lepszy sensor, ale dla mnie np jest chujowo niewygodna. Mialem do czynienia z innymi logitechami i zadna z nich nie lezala w reku za dobrze. Nie lubie tych ksztaltow.
Ta, sa dosc mocno profilowane i specifycznie leza w dloni. W biurze mam mx518, tez duzawa.
This post was edited by markov on Oct 27 2016 06:11am